سرگروه سانترال دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
محصولات
Analogue PBX (مرکز تلفن آنالوگ)
Hybrid IP-PBX (مرکز تلفن مبتنی بر آی پی هایبرید)
Smart Hybrid PBX (مرکز تلفن هایبرید هوشمند)
IP-PBX (مرکز تلفن مبتنی بر IP)

دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE

دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE

سانترال سری KX-TDE

سری KX-TDE پاناسونیک، یک سیستم ارتباطی پیشرفته کاملاً IP بوده و ارائه دهنده ی کلیه ویژگی های تلفن های IP بر روی شبکه های محلی (LAN) و شبکه های گسترده (Broadband) می باشد. این سری از سانترال های پاناسونیک یک پلت فرم ارتباطی ایده آل برای رفع تمام احتیاجات کسب و کار تلفنی مشتریان فراهم کرده و به آنها در پذیرش بیشتر استفاده از تلفن های IP کمک کرده و از آنجایی که این سیستم از شبکه های مبتنی بر IP پشتیبانی می کند، موجب انعطاف پذیری محیط های ارتباطی در مقابل گسترش شرکت ها می باشد.
• ساپورت 64 خط داخلی IP و 32 خط شهری IP (با استفاده از کارت اختیاری DSP)
• پشتیبانی از حداکثر 128 تلفن SIP
• دارای دو پورت LAN
• پشتیبانی از تلفن های سری IP-PT KX-NT300
• پشتیبانی کامل از ویژگی های KX-TDA
• قابلیت آپگرید KX-TDA به KX-TDE با استفاده از کارت IPCMPR
• قابلیت برنامه ریزی همزمان چندین TDE
• قابلیت اتصال به سرورهای DHCP، SNMP و SNTP
• دارای پیام های صوتی از پیش ساخته شده
• دارای داخلی های پیشرفته متحرک (قابلیت Hot Desking)
سانترال سری KX-TDE
TDE بروشور سری
کاتالوگ سانترال سری TDE

سانترال سری KX-NCP

سری KX-NCP یک راهکار ارتباطی پیشرفته است که جهت دستیابی کسب و کارها به ارتباطات یکپارچه، از طریق ارتقاء و ساده کردن ارتباطات اداری به وسیله برنامه های کاربردی، طراحی شده است.

• راه اندازی IP Phone برای کاربران داخل و خارج از مجموعه
• یکپارچه سازی با برنامه Desktop and network business
• افزایش بهره وری کسب و کار با راهکار بیسیم
• نرم افزار سرور داخلی جهت ارائه راهکار دسکتاپ
• امکان انتخاب تلفن های IP، دیجیتال، آنالوگ و بیسیم DECT
• دارای راهکار ارسال و دریافت پیام
سانترال سری KX-NCP
سانترال سری KX-NCP
 
با امکانات متنوع ارتباطی، نرم افزارهای داخلی و امکان انتخاب ترمینال های ثابت، همراه و IP با صفحه نمایش لمسی، سانترال های سری KX-NCP و KX-TDE پاناسونیک، راهکارهای یکپارچه ای را برای پاسخگویی به نیازهای امروز و آینده ی شرکت هایی با یک یا چند شعبه در مکان های مختلف، فراهم کرده است. از آنجایی که این سیستم از شبکه IP پشتیبانی می نماید قادر است محیط ارتباطی را با توجه به رشد شرکت ها، به صورت کاملاً انعطاف پذیر، گسترش دهد. دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE

ویژگی ها

قابلیت اتصال به شبکه (راهکار شبکه)

سری KX-NCP/TDE پاناسونیک با راه حل یکپارچه سازی، می تواند با اتصال دفاتر مختلف به یکدیگر موجب کاهش هزینه، افزایش بهره وری و در نهایت بازگشت سریع سرمایه گذاری شود.
دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
مزایای VOIP (انتقال صدا بر روی IP)

مقرون به صرفه بودن
با اتصال سری KX-NCP/TDE به شبکه IP موجود جهت ارتباط بین دفاتر در مکان های مختلف و بکارگیری تکنولوژی H.323 به منظور ارتباطات داخلی هزینه ها به طور مؤثری کاهش می یابد.


شفافیت قابلیت ها
چندین PBX جداگانه را می توان با اتصال به یک شبکه IP همانند یک PBX مجزا مورد استفاده قرار داده و صرف نظر از مکان هر یک ازآنها کارهایی نظیر ترنسفر و فوروارد کردن تماس، ضبط پیغام در صندوق صوتی و ... را انجام داد.


دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
انعطاف پذیری در توسعه
با افزایش تعداد پرسنل شرکت و یا باز شدن شعبات جدید، سیستم ارتباطی نیز قابل گسترش بوده و به راحتی می توان چندین مرکز تلفن را در بستر شبکه به یکدیگر متصل کرد.

دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
شبکه های دیجیتال ISDN QSIG و SIP Trunking برای IT SP
این سیستم مطابق با پروتکل ISDN (BRI/ PRI) QSIG بوده و قابلیت هایی که می توانند بر روی H.323 VoIP کار کنند بر روی شبکه های مبتنی بر ISDN نیز کار می کنند.

دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE

امکانات بی پایان با طیف گسترده ی از دستگاه ها

با وجود سیستم های سری KX-NCP/TDE، متناسب با نیاز می توانید گوشی تلفن مورد نظر خود را با توجه به پشتیبانی این سیستم از تلفن های IP با صفحه نمایش LCD لمسی، تلفن های دیجیتال،SIP ،DECT و مجموعه ای از تلفن های استاندارد همراه با فکس انتخاب کنید.
از جمله ترمینال های قابل استفاده در این سیستم می توان به تلفن های اختصاصی IP مانند KX-NT400 و سری KX-NT300، تلفن های اختصاصی دیجیتال نظیر سری KX-DT300، تلفن SIP مانند KX-HGT100، تلفن کنفرانس IP مانند KX-NT700 و ... اشاره کرد.


دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE

راهکار بیسیم برای کسب و کارهای سیار

شرکت ها می توانند با بکارگیری تکنولوژی بیسیم، میزان دسترسی به کارکنان و در نهایت ارائه خدمات به مشتریان را تا حد قابل توجهی افزایش دهند.
سازگاری با Mobile/GSM برای راهکار شماره تماس واحد
از قابلیت DID می توان برای اتصال داخلی ها به شماره موبایل خاص استفاده کرد تا در مواقعی که در محل کار خود حضور ندارید سیستم به طور خودکار تماس ها را به تلفن همراه شما انتقال دهد و یا سیستم را طوری برنامه ریزی نمائید که داخلی و تلفن همراه شما همزمان زنگ بخورد.
اگر تلفن همراه شما خاموش شده و یا از دسترس خارج شود سیستم Voice mail می تواند به صورت خودکار تماس ها را پاسخ داده و پیام ها را ذخیره نماید.
هنگامی که شما خارج از محل کار خود با استفاده از تلفن همراه اما از طریق PBX با بیرون تماس بگیرید، شماره تلفن دفتر برای طرف مقابل نمایش داده می شود نه شماره ی تلفن همراه شما ! بدین ترتیب شما تنها با یک شماره می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید.
علاوه بر این می توانید وقتی بیرون از شرکت هستید از طریق تلفن همراه خود کنفرانس تلفنی برقرار کرده و بدین ترتیب بدون وقت کشی در جلسات کاری خود شرکت کنید و در کنار آن از تحمیل هزینه های اضافی نیز جلوگیری نمائید.
دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
سازگاری با سیستم Multi-Cell DECT برای راهکار اتاق کار سیار
با استفاده از فناوری بیسیم DECT می توان داخلی های کاربران را بر روی گوشی های DECT تعریف کرد تا در مواقعی که آنها پشت میز کار خود نیستند نیز قادر به پاسخگوئی تماس ها باشند. علاوه بر این با بکارگیری سیستم Multi-Cell DECT مناطق تحت پوشش افزایش یافته و می توان در فضاهای بزرگتر نیز از گوشی های DECT استفاده کرد.

IP Cell Station
ایستگاه های IP Cell به صورت مستقیم به شبکه LAN متصل شده و محدوده ارتباطات بی سیم را افزایش می دهند. اگر یکی از شعبات از طریق IP-VPN به شعبه مرکزی متصل شده باشد، می تواند به شبکه ارتباطی وایرلس بدون نیاز به تجهیزات PBX دست یابد. (با توجه به نسخه MPR دستگاه PBX)

دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE

DECT Paging
ایجاد کنفرانس تلفنی تا حداکثر 32 گوشی DECT برای ارتباط یک طرفه و 8 گوشی DECT برای ارتباط دو طرفه امکان پذیر است تا اطلاعات به صورت همزمان به اشتراک گذاشته شود.

دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
• تعداد گوشی های DECT در کنفرانس تلفنی به تعداد Cell Station ها بستگی دارد.
• سری KX-WT115/KX-UDT قابل استفاده برای این منظور نیست.

ایستگاه های DECT قابل حمل
برخی از ایستگاه های DECT قابل حمل پاناسونیک نیز سازگار با سری KX-NCP/TDE می باشند.

افزایش بهره وری با مجموعه نرم افزار Communication Assistant

همانطور که رایانه های شخصی به یک ابزار ضروری کسب و کار تبدیل شده اند، سری TDE و NCP نیز با قابلیت یکپارچگی با نرم افزارهای پیشرفته بهره وری دسکتاپ جهت بهبود کارایی کسب و کار، توسعه داده شده اند. Communication Assistant مجموعه نرم افزار بهره وری ارتباطات یکپارچه است که موجب می شود کارکنان شرکت بتوانند از ابزار مربوطه جهت بهبود بهره وری شخصی و تیمی استفاده نمایند.
ویژگی ها

نرم افزار CA Basic-Express/Pro برای بهبود بهره وری شخصی

CA Basic-Express مجموعه نرم افزار PC بیس همراه با صفحه نمایش بر اساس حضور و در دسترس بودن کاربران است که جهت ساده سازی و افزایش ارتباطات تلفنی کاربران در مشاغل مختلف استفاده می شود.
دسترسی آسان به سیستم یکپارچه
به راحتی و با سرعت می توان از لیست مخاطبان ذخیره شده در PC، مخاطب مورد نظر را یافته و وضعیت تلفن، PC و تماس های از دست رفته خود را مشاهده کرد.
دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
Voice Mail Assistant (VMA)
کارکنان شرکت هایی که از دستگاه TVM (صندوق صوتی) در کنار مرکز تلفن خود استفاده می کنند، از طریق VMA می توانند صندوق صوتی خود را مستقیماً و تنها از طریق یک آیکون پیام مدیریت کنند.
دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
IP Softphone
ماژول IP Softphone این اجازه را می دهد تا کارکنان بخش های مختلف نظیر فروش، پشتیبانی، فنی و ... از کامپیوتر خود به عنوان یک تلفنIP جهت دسترسی آسان به سیستم ارتباطی یکپارچه استفاده کنند.
برای این کار تنها کافی است به شبکه اینترنتی متصل شده و IP Softphone را بر روی PC راه اندازی کرد.
دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
سازگاری با Outlook
این برنامه با ارتباط با Outlook امکان تماس از لیست مخاطبین را فراهم ساخته و تماس های ورودی را به صورت Popup نمایش می دهد.
دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
برقراری تله کنفرانس
کاربران جهت ملحق شدن به کنفرانس تلفنی با یک عملیات drag-and-drop در یک گروه رجیستر شده و می توانند به سادگی در تله کنفرانس شرکت کنند.
کنسول Communication Assistant Operator برای اپراتور و مسئول پذیرش
با استفاده از این کنسول می توان حجم زیادی از ترافیک تماس های ورودی را به طور همزمان مدیریت و به چندین مقصد هدایت کرد. همچنین امکان قرار دادن تماس ها در حالت انتظار در یک محدوده مشترک وجود داشته در صورتی که کلیه داخلی ها می تواند به آنها پاسخ دهند.
علاوه بر این امکان فوروارد کردن تماس از طریق drag-and-drop به سادگی امکان پذیر خواهد بود.
دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
Communication Assistant Supervisor برای کاربر یا تیم اجرایی
با استفاده از CA Supervisor ناظر می تواند وضعیت کاربران را مانیتور کرده و در حالی که کاربر آن داخلی از سیستم خارج شده باشد، به صورت ریموت و تنها با حرکت ساده موس Log-in و Log-out کند. همچنین امکان نظارت بر آمار های مهم و مختلف Call Center توسط CA Supervisor فراهم می شود.
دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
Multi Site Communication
یک سرور CA می تواند در بستر شبکه توسط دفاتر متصل به شبکه مشترکاً استفاده شده و در دفتر مرکزی حضور افراد درشعبات به راحتی مورد بررسی قرار گیرد.
• امکان اشتراک گذاری بین 8 دستگاه PBX وجود دارد، اما توصیه می شود حداکثر برای 4 دستگاه PBX از آن استفاده شود.


دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
سازگاری با دوربین های تحت شبکه پاناسونیک
با اتصال به دوربین های IP پاناسونیک کاربران می توانند به Door phone پاسخ داده و پس از مشاهده تصویر دوربین در صفحه نمایش اقدام به باز کردن درب نمایند.

دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
دیاگرام سیستم

دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE

قابلیت Voice Message

راهنمای صوتی یک رابط کاربر پسند جهت ساده سازی برقراری ارتباط و مسیریابی و هدایت آسان مشتریان به دپارتمان یا داخلی مورد نظر آنهاست. علاوه بر این با امکان ذخیره سازی پست صوتی و پاسخگویی آفلاین در ساعات شلوغی می توان بهره وری کلی و سطح رضایتمندی مشتریان را افزایش داد. سازگاری این مراکز تلفن با صندوق صوتی پاناسونیک شما را در رسیدن به این مهم یاری می دهد.
دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
سیستم KX-NCP سه راهکار پیام رسانی را ارائه می دهد :
1- راهکار های Built-in : دو کانال پیام صوتی ساده ارتقاء یافته به صورت داخلی (ESVM)
2- راهکارهای اختیاری
3- راهکارهای خارجی : صندوق صوتی TVM

راهکار Call Center

سری KX-NCP/TDE دارای قابلیت call center با انعطاف پذیری بالا صرف نظر از بزرگی و کوچکی شرکت ها جوابگوی نیاز تمام مشتریان بوده و با داشتن مزایای ذیل موجب افزایش بهره وری کارکنان، بهبود ارتباطات و سطح رضایتمندی مشتریان و کمک به تیم فروش در انجام امور روتین خود می شود.
دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-NCP/TDE
- توزیع تماس ها به صورت یکنواخت
- تعریف زنگ خوری گروهی
- پاسخگویی خودکار
- قابلیت صف با شنیدن پیام انتظار
- اولویت بندی برای تماس های VIP
- تعریف Hot Desking
- انتقال به Voice Mail
- امکان Log-in/Log-out کاربران
- کنترل Log-in/Log-out کاربران توسط سوپروایزر
- مانیتورینگ تماس های در صف توسط سوپروایزر و امکان گزارشگیری از آن
- قابلیت ادغام با CRM های سازگار با TAPI

مشخصات

ظرفیت خطوط شهری و داخلی

سری KX-NCP
KX-NCP500 / KX-NCP1000 نوع
128 حداکثر خط شهری (ترانک)
64 | ترانک (کارت شهری فیزیکی)
64 | ترانک (کارت شهری مجازی)
32 ترانک با پروتکل H.323
64 ترانک با پروتکل SIP
172 حداکثر تعداد داخلی
44 | داخلی (کارت داخلی فیزیکی)
128 | داخلی (کارت داخلی مجازی)
128 داخلی IP و Softphone
128 داخلی SIP


سری KX-TDE
KX-TDE600 KX-TDE200 KX-TDE100 نوع
‎4-shelf System‎ ‎3-shelf System‎ ‎2-shelf System‎ Basic System
640 544 384 224 128 128 حداکثر خط شهری (ترانک)
640 480 320 160 128 120 | ترانک (کارت شهری فیزیکی)
64 64 64 64 64 64 | ترانک (کارت شهری مجازی)
32 32 32 32 32 32 ترانک با پروتکل H.323
64 64 64 64 64 64 ترانک با پروتکل SIP
1152 1008 736 432 256 256 حداکثر تعداد داخلی
1120 880 608 304 256 160 | داخلی (کارت داخلی فیزیکی)
128 128 128 128 128 128 | داخلی (کارت داخلی مجازی)
128 128 128 128 128 128 داخلی IP و Softphone
128 128 128 128 128 128 داخلی SIP
حداکثر تجهیزات قابل پشتیبانی توسط PBX

سری KX-NCP
KX-NCP1000 تجهیزات
172 تلفن
36 | تلفن تک خط (SLT)
40 | تلفن سانترال دیجیتال (DPT) سری KX-DT300 / KX-T7600
10 | سایر تلفن های دیجیتال (DPT)
4 | تلفن سانترال آنالوگ (APT)
‎128 *2‎ ‎| تلفن سانترال آی پی *1‎
128 | داخلی SIP
8 کنسول DSS
21 ‎CS (Cell Station)‎
11 ‎PT-interface CS (2-channel) |‎
5 ‎PT-interface CS (8-channel) |‎
16 ‎PT-CS (8-channel) |‎
64 PS
2 Voice Processing System-VPS (صندوق صوتی)
‎16 *3‎ Doorphone
16 Door Opener (درب باز کن)
16 سنسور اکسترنال
16 رله اکسترنال
*1 : سری KX-NT300، KX-NT400 و KX-NT265 (فقط نرم افزار نسخه 2.00 و یا بالاتر)
*2 : برای KX-NT400 حداکثر داخلی که می تواند به PBX متصل شود 64 عدد است.
*3 : برای KX-NCP500 وقتی از کارت DPH2 استفاده می شود، حداکثر تعداد Doorphone، تعداد 12 عدد است.


سری KX-TDE
KX-TDE600 KX-TDE200 KX-TDE100 تجهیزات
‎4-shelf System‎ ‎3-shelf System‎ ‎2-shelf System‎ Basic System
‎992 (1152) *1‎ ‎848 (1008) *1‎ ‎608 (736) *1‎ ‎368 (432) *1‎ 256 256 تلفن (در صورت استفاده از داخلی دیجیتال XDP)
960 720 480 240 168 128 | تلفن تک خط (SLT)
640 640 512 256 256 128 | تلفن سانترال دیجیتال (DPT) سری KX-DT300 / KX-T7600
512 384 256 128 128 32 | سایر تلفن های دیجیتال (DPT)
320 240 160 80 64 24 | تلفن سانترال آنالوگ (APT)
704 608 448 288 192 192 | تلفن سانترال IP
640 480 320 160 128 96 تلفن های آی پی *2 قابل پشتیبانی با کارت IP-EXT16
‎128 *4‎ ‎128 *4‎ ‎128 *4‎ ‎128 *4‎ ‎128 *4‎ ‎128 *4‎ تلفن های آی پی *3 قابل پشتیبانی با کارت IP-IPCEMPR
128 128 128 128 128 128 | داخلی SIP
64 64 64 64 8 8 کنسول DSS
128 96 64 32 32 32 ‎CS (Cell Station)‎
128 96 64 32 32 32 ‎PT-interface CS (2-channel) |‎
/ CS برای کارت CSIF
64 48 32 16 16 16 ‎PT-interface CS (8-channel) |‎
16 16 16 16 16 16 ‎PT-CS (8-channel) |‎
512 512 512 512 128 128 PS
8 8 8 8 2 2 Voice Processing System-VPS *5 (صندوق صوتی)
64 48 32 16 16 16 Doorphone
64 48 32 16 16 16 Door Opener (درب باز کن)
64 48 32 16 16 16 سنسور اکسترنال
64 48 32 16 16 16 رله اکسترنال
*1 : وقتی که DXDP استفاده می شود، هر شلف حداکثر از 256 تلفن دیجیتال سری KX-DT300 و KX-t7600 پشتیبانی می کند.
*2 : سری KX-NT300 (به جزء KX-NT366/KX-NT305)، اKX-NT265 ،KX-NT136
*3 : سری KX-NT300 ،KX-NT400 و KX-NT265 (فقط نرم افزار نسخه 2.00 و یا بالاتر)
*4 : برای KX-NT400 حداکثر داخلی که می تواند به PBX متصل شود 64 عدد است.
*5 : تنها یک VPS می تواند به یک کارت اختیاری سرویس متصل شود.