مدل های ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور سری PT-EZ590

ویدئو پروژکتور سری PT-EZ590

ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

سری PT-Ez590 : مدل های PT-EX520 - PT-EX620 - PT-EW550 - PT-EW650 - PT-EZ590

دسته بندی : قابل نصب --آموزشی


جزئیات محصول :ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

نمایش تصاویری با کیفیت بی نظیر

دستگاهی کوچک با روشنایی بسیاربالا

ارائه تصاویر با کیفیت بالا حتی با وجود روشنایی لامپ. با این ویدئو پروژکتورها متن ها به صورت واضح و خوانا به نمایش در می آیند و تراکم رنگ و کنتراست تصاویر نیز با کیفیت خوب به نمایش در می آیند.

عنبیه پویا جهت دستیابی به نسبت کنتراست بالا

عنبیه (Iris)پویا این ویدئو پروژکتورها از مکانیزم جدیدی استفاده می کند و قادر است بدون کاهش روشنایی تصویر، به کنتراست 10000:1* دست یابد. با این قابلیت نقاط سیاه تصویر مشکی تر و واقعی تر نشان داده می شود. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590 *لطفا برای دریافت اطلاعات خاص هر ویدئو پروژکتور به جدول مشخصات مراجعه شود.

Daylight View Basic

فناوری دید در روز پاناسونیک(Daylight View Basic technology) با بالابردن جزئیات مخصوصاً در قسمت های تاریک که معمولاً در روشنایی لامپ قابل رویت نیستند، عکس ها را به صورت واضح و قابل رویت نمایش می دهد. یک حسگر داخلی نور محیط را اندازه گیری می کند و به کمک فناوری دید در روز رنگ های تار را بر اساس میزان روشنایی اطراف تنظیم می کند. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

تنظیم رنگ در پروجکشن چند تصویری

این قابلیت در زمان ارائه تصاویر به صورت side-by-side تفاوت های ظریف موجود در بازتولید رنگ ها روی پرده های نمایش را تصحیح می کند. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

هزینه پایین راه اندازی و نگهداری آسان

ساختاری مقاوم در برابر گرد و خاک

در صورت نشستن گرد و خاک، روشنایی دستگاه دچار مشکل می شود. برای حل این مشکل روی دستگاه سیستم جریان عبور هوا طراحی شده است. اسن سیستم از دستگاه در برابر نفوذ گرد و خاک محافظت کرده و باعث بهبود کیفیت حفاظت از لنز ثابت، کانال ورودی هوا و فیلتر هوای اکو(ECO) می شود.
ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

چرخه ۵۰۰۰ ساعته جایگزینی لامپ

به واسطه افزایش طول عمر حداکثر ۵۰۰۰ ساعته لامپ تصویر، هزینه اجرا، کار و ضایعات به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند.

*لطفا برای دریافت اطلاعات خاص هر ویدئو پروژکتور به جدول مشخصات مراجعه شود.
ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

جایگزین ۱۵۰۰۰ ساعته فیلتر هوا

فیلتر هوا ECO دارای فیلتر میکرو کات( Micro Cut er) است که ذرات گرد و خاک را با الکترواستاتیک جمع آوری می کند. تلفیق این فیلتر با یک بدنه مقاوم در برابر گرد و خاک امکان استفاده برای مدت طولانی حتی در شرایط سخت را فراهم می کند. همچنین طول عمر بالای حدود 15000 ساعته باعث کاهش هزینه نگهداری می شود. این فیلتر دوستدار محیط زیست را می توان تا دو بار بعد از شستشو استفاده کرد.

*شرایط محیطی بر طول عمر فیلتر تاثیر دارد.
*لطفاً برای شستشو از دفترچه راهنما استفاده کنید. بعد از دو بار شستشو یا در صورت تمیز نشدن فیلر بعد از شستشو باید فیلتر هوا را تعویض کرد.
ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

ECO management system

با فشار دادن دکمهECO روی ریموت کنترل می توان در شرایط کاهش نور محیط، روشنایی تصویر و مصرف انرژی را زمانی که هیچ سیگنالی تشخیص داده نشده است به طور خودکار کاهش داد. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

راه اندازی و یکپارچه سازی آسان

جایگزین ۱۵۰۰۰ ساعته فیلتر هوا

کابل دیجیتال لینک امکان انتقال فایل های ویدئویی و صوتی *1غیر فشرده را از فاصله ۱۵۰ متری تنها از طریق یک کابل CAT5eو یا کابل های(STP) فراهم می کند. سوئیچر دیجیتال لینک (DIGITAL LINK Switcher) یا باکس رابط دیجیتال (ِDigital Interface Box) که بصورت انتخابی ارائه می شود، نصب را آسان و کابل کشی را ساده تر کرده، میزان و قیمت کابل کشی را به حداقل رسانده و کارایی را افزایش می دهد.

*1 انتقال صدا به قابلیت های مدل ویدئو پروژکتور هم بستگی دارد.

*2مسافت 150 متری تنها با استفاده از دستگاه YFB200G- ET و برای سیگنالهای تا 1080 پیکسل امکان پذیر است.
ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

قابلیت زوم، شیفت و فکوس

وجود انوع تنظیمات شیف عمودی و افقی در لنز دوربین تنوع و سهولت را هنگام نصب فراهم می کند. همچنین زوم و فکوس را نیز می توان از طریق ریموت کنترل تنظیم کرد. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590 *پروژکتور های PT-EX620/EX620L/EX520/EX520L دارای حداکثر 50% شیفت لنز هستند.

ماژول انتخابی Project Wirelessly

با این قابلیت می توان از طریق کامپیوتر با استفاده از نرم افزار Presenter Light و اپلیکیشن wireless Projector برای iOs و اندورید اطلاعات را به صورت وایرلس نمایش داد.*۲ فقط کافیست استیک وایرلس مدل ET-WML100 که به صورت انتخابی عرضه می شود را تهیه و به درگاه USB پروژکتور وصل کنید.

1.0presenter light برای ویندوز
۱. پشتیبانی از تصاویر و فایل ها با فرمت های مختلف PDF، PowerPoint
۲.انعکاس تصاویر کامپیوتر روی صفحه نمایش های بزرگ
۳. ارائه تصاویر حداکثر ۴ مانیتور به صورت همزمان

wireless Projector برای تبلت و کامپیوتر هایPC
1. ارائه در لحظه تصاویر، فایل ها کامپیتور های اپل.
2. دارایی ابزارهایی مانند خط کشی روی عکس و فایل ها با انگشت دست.
https://panasonic.net/cns/projector/download/application/ios/wirelesspj

https://panasonic.net/cns/projector/download/application/android/wirelesspj

*۱ باید ماژول انتخابیET-WML 100را خریداری کنید.

*۲ اپلیکیشن را از google play و app store دانلود کنید. قبل از دانلود نیازمندی های نصب را مطالعه کنید.
ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

عملکرد بی صدا در حالت ECO

طراحی بی صدا این مدل ها باعث شده صدای فن آن به سختی شنیده شود. این قابلیت کمک می کند تا در هنگام ارائه کنفرانس تمرکز حضار حفظ شود.

جایگزینی آسان لامپ و فیلتر هوا

به منظور کاهش زحمت نگهداری، بدون نیاز به جدا کردن دستگاه از سقف می توان از بالای پروژکتور لامپ را عوض کرد و فیلتر هوا نیز از کنار دستگاه قابل تعویض است.


ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590 ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

انواع لنز های انتخابی

لنزهای زوم انتخابی مختلفی برای این دستگاه عرضه می شود. لنزهای اضافی باعث می شود دستگاه با هر سایت نصب به راحتی تطبیق پیدا کند و می توان آنها با یک لمس ساده به دستگاه وصل یا از آن جدا کرد.
ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

Early warning software

این نرم افزار وضعیت پروژکتورها و صفحه نمایش هایی که به یک اینترانت وصل هستند را کنترل می کند و در صورت پیشبینی یا رویداد اتفاقی غیر معمول مشکل را به اپراتور گزارش می دهد. با این نرم افزار کنفرانس کمتر دچار وقفه شود.
ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

سایر ویژگی ها:

ضد سرقت

اسلات امنیتی این مدل با کابل امنیتی کنسینگتون همخوانی دارد. همچنین یک درگاه قفل ضد سرقت هم دارد که کابل ها، زنجیرها و دیگر لوازم ضد سرقت به آن متصل می شود.

audio standby mode

خروجی های audio زمانی که دستگاه در حالت standby هست نیز قابل تنظیم هستند.

جستجوی خودکار سیگنال

این قابلیت به صورت خودکار سیگنال ورودی را تشخیص می دهد و سپس کانال ورودی صحیح را بر اساس آن انتخاب می نماید و شما را قادر می سازد بدون نیاز به تنظیمات پیچیده کنفرانس خود را ارائه دهید.

قابلیت ارائه مطلب به ناشنوایان

این قابلیت متون را برای حضار ناشنوا به صورت صدا پخش می کند. این قابلیت باعث شده تا علاوه بر کاهش هزینه های تدریس این دستگاه یک ابزار ایده آل برای تدریس ناشنوایان می باشد.

* ممکن است کپشنها در بعضی دستگاهها و نرم افزارها نمایش داده نشود.

اصلاح تصاویر ذوزنقه ای

با این قابلیت می توان از طریق ریموت کنترل، تصاویر را برای ارائه روی صفحه نمایش غیر تخت یا با ابعاد خاص تنظیم کرد. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

بلندگوی داخلی

بلندگویی داخلی در جلسات و کلاس های درس صدا را به وضوح پخش می کند و در ارائه کنفرانس های مولتی مدیا که داری فایل صوتی است و سیستم صوتی خارجی در دسترس نیست مورد استفاده قرار می گیرد.

قابل استفاده در سطوح رنگی و مشکی

در این حالت عکس ها برای ارائه و نمایش بهتر روی پس زمینه های رنگی مثل تخته سیاه و دیوار های رنگی تنظیم می شود. این حالت برای استفاده در اتاق های بدون پرده نمایشگر بسیار مناست است.

سازگار با crestron Connected، AMX DD، PJLink

پاناسونیک از مهمترین پروتکل های ارتباطی استفاده شده در پلت فرم های crestron connected،AMX DD،PJLink پشتیبانی می کند. این قابلیت کنترل یکپارچه ویدئو پروژکتورهای با برند های مختلف را امکان پذیر تر کرده است. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

همسان سازی اطلاعات

با استفاده از این قابلیت می توان تنظیمات و پیکربندی که بر روی یک ویدئو پروژکتور صورت گرفته را به ویدئو پروژکتورهای دیگر از طریق USB یا شبکه LANمنتقل کرد. این ویژگی در زمان صرفه جویی کرده و پیچیدگی تنظیمات را کاهش می دهد.

پورت خروجی DC

پورت USBبرق لازم برای رابط HDMI را فراهم می کند تا بتوان محتوا گوشی هوشمند و کامپیوتر های شخصی را به نمایش در آورد.

مدل شبیه سازی DICOM

این قابلیت مشابه عکس برداری پزشکی استاندارد DICOM part 14 است.این ویژگی به عکس های xrayوضوح تصویری می دهد که برای ارائه و آموزش در زمینه علوم پزشکی مناسب است. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590
*این محصول یک دستگاه پزشکی نیست. از آن برای تشخیص استفاده نکنید.

قابلیت خاموش کردن به صورت مستقیم

از آنجایی که فن پروژکتور نیازی به برق اصلی ندارد، بدون انتظار برای خنک شدن پروژکتور می توانید برق اتاق را قطع کنید. این قابلیت برای اتصالات سقفی و موقعیت های اضطراری بسیار مفید است.

زوم دیجیتال

ارائه دهنده کنفرانس می تواند قسمتی از تصاویر را از طریق ریموت کنترل بزرگ کند.

Emulation Mode

پروژکتور جدید پاناسونیک را با نرم افزارهای کنترلی موجود در شرکت و موسسه خودتان مدیریت کنید. Emulation mode و رابط های کنترلی گوناگون این دستگاه ها را به صورت یکپارچه با سیستم کنترلی موجود و زیرساخت مدیریتی AV هماهنگ کنترل می کند.

Fade In and Fade out

فناوری digital laser output power modulation قادر است به صورت دستی جلوه ویژه fade in and fade out را به اجرا در بیاورد.

نصب در هر حالت دلخواه

فناوری لیزری SOLID SHINE امکان نصب ۳۶۰ درجه و در هر زاویه را برای ویدئو پروژکتور فراهم می کند. قابلیت شیفت لنز و انواع لنزهای متنوع که به صورت انتخابی عرضه می گردند، این پروژکتور را قادر ساخته تا در حالت دلخواه نصب شود بدون اینکه انحراف موقتی یا دائم در تصاویر و اپلیکیشن ها به وجود آید. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

گارانتی ایمنی لیزر

فناوری لیزر SOLID SHINE بر خلاف پروژکتورهای مبتنی بر لامپ،برای چشم هم هیچ ضرری ندارد. یک لنز تعدیل کننده، تراکم پرتوها را کاهش می دهد تا اگر چشم در معرض اشعه قرار گرفت آسیب نبیند. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

طراحی لنز در مرکز دستگاه

یک طراحی متقارن لنز محور پیچیدگی نصب را کاهش می دهد و باعث می شود این پروژکتور ها به راحتی در هر محلی نصب شوند.

لنز شاتر مکانیکی

یک شاتر مکانیکی در موقعی که پروژکتور در حالت آماده باش قرار داد یا موقتاْ از آن استفاده نمی شود جلوی نشتی نور را می گیرد.

پخش از طریق USB

با این قابلیت بدون نیاز به کامپیوتر می توانید تنها با اتصال USBبه درگاه مخصوص روی دستگاه به صورت مستقیم به ارائه مطلب بپردازید. با این قابلیت ارائه تصاویر full HD و عکس امکان پذیر است.
ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

نرم افزار مانیتورینگ و کنترل چندگانه

نرم افزار مانیتورینگ رایگان پاناسونیک این امکان را می دهد تا ۲۰۴۸ دستگاه در شبکه LAN را تنها با یک کامپیوتر کنترل و مانیتور کرد. مشخصات هر دستگاه برای مانیتور در یک گروه لیست می شود و جزئیات بیشتر هر دستگاه نیز جداگانه نمایش داده می شود. قابلیت خاموش کردن دستگاه، تغییر داده ها، زمانبندی، کنترل و هدایت داده ها از جمله قابلیت های این سیستم هستند. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

سیستم پشتیبانی multi-screen

صفحه نمایش های مولتی اسکرین را می توان از طریق یکپارچه سازی لبه تصاویر، هماهنگی رنگ صفحات نمایش و بزرگنمایی عکس های دیجیتال تنظیم کرد.
✓ یکپارچه سازی لبه تصاویر :لبه صفحات نمایشی مجاور را می توان یکپارچه و روشنایی آنها را کنترل کرد.
✓ هماهنگی رنگ صفحات نمایش :از طریق نرم افزار کنترلی می توان اختلاف رنگ بین پروژکتورها را اصلاح کرد.
✓ بزرگنمایی عکس های دیجیتال:برای ایحاد تصاویر مولتی اسکرین زوم دیجیتال را تا حداکثر .10X(H/V) و لبه تصاویر را تا حداکثر 100 یونیت(10*10) می توان یکپارچه کرد.


*با اینکه وضوح تصویر داده ورودی تغییر نمیکند، نگهداشتن کیفیت تصویر عکس هایی که به وسیله دیجیتال زوم به صورت افقی و عمودی بزرگ شده اند امکان پذیر نیست.
ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

روشنایی مولتی یونیت و کنترل رنگ

حسگرها، رنگ و روشنایی صفحه نمایش را تشخیص می دهند. برای بدست آوردن تصویر مولتی اسکرین یکپارچه تنظیمان پروژکتورها به طور خودکار انجام می شود. به این ترتیب بر برپایی رویدادهای طولانی مدت، ساده تر و کم هزینه تر می گردد. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

قابلیت تصویر در تصویر

دو تصویر از منابع متفاوت را می توان به صورت همزمان روی یک صفحه نمایشگر در کلاس درس، سالن کنفرانس یا دفتر کار نمایش داد. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590 ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590 *این قابلیت برای برخی از سیگنال های ورودی و انتخاب شده قابل اجرا نیست.

کاهش زمان توقف با مدیریت خودکار انرژی

مدیریت خودکار انرژی (Auto power management) نوسان ولتاژ برق را جبران می کند. با این قابلیت در زمان نوسان به جای خاموش شدن دستگاه با کاهش میزان روشنایی ارائه تصویر همچنان ادامه پیدا می کند.

پشتیبانی از ارائه کنفرانس

زمان سنج: با این قابلیت زمان سپری شده و زمان باقی مانده را طبق یک زمانبندی از قبل تعیین شده کنترل کنید. فریز: با این قابلیت می توان زمانی را از قبل تعیین کرد تا پخش ویدئو به صورت خودکار متوقف شود یا صدای فایل صوتی قطع گردد.

خاموش و روشن شدن سریع ویدئوپروژکتور

منبع نور لیزری این مدل ویدئوپروژکتور، احتیاجی به گرم کردن ندارد، بنابراین تصاویر را می توان بلافاصله روی پروژکتور هایی که دارای قابلیت خاموش و روشن شدن سریع هستند، نمایش داد. همچنین برای خاموش کردن دستگاه لازم نیست دستگاه خنک شود و هر زمان که لازم باشد می توان آن را خاموش یا روشن کرد.
حالتRec.709 برای پروجکشن های HDTV با انتخاب این قابلیت که با استاندارد ITU-R BT.709 سازگاری دارد، زمانیکه تصاویر از منابع HDTV نمایش داده می شود، بهینه سازی باز تولید رنگ امکان پذیر خواهد بود.
ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

قابلیت برنامه ریزی

قابلیت برنامه ریزی به اپراتور این اجازه را می دهد که یک برنامه اجرایی برای هر روز هفته تنظیم کند تا در آن ساعت، محتوا به صورت خودکار به نمایش درآید.

قابلیت تعریف لگو

هر لگویی که کاربر از طریق نرم افزار لگو-ترنسفر (Logo Transfer) آپلود نماید در استارت آپ به نمایش در می آید. به علاوه نمایش لگو یک شرکت یا مدرسه در زمان شروع به کار ویدئوپروژکتور موجب جلوگیری از سرقت دستگاه نیز می گردد.

قابلیت Crestron ConnectedTM, Art-Net DMX و PJLink

پروتکل مدیریت نور پردازی Art-Net DMX از اتصال به کنسول های نورپردازی جهت افزایش گزینه های کنترلی پشتیبانی می کنند.Creston ConnectedTM وPJLinkTM یکپارچگی بین زیرساخت های AV را ساده و موثرتر می کند. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

waveform Monitor function

اگر خروجی دستگاه مبدا نوسان داشته باشد، سطوح سیاه و سفید اصلی عکس به درستی بازتولید نمی شوند. پروژکتور هر جایی که بشود این عکس ها را به صورت دستی یا خودکار اصلاح کرد، می تواند این حالت های موج دار را روی صفحه نمایش نشان دهد. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

قابلیت نمایش 4 تصویر به صورت همزمان

این قابلیت به کاربر اجازه می دهد بدون نیاز به پردازنده خارجی ، از حالت یک تصویر تمام صفحه به حالت 4 تصویر همزمان سوئیچ کند و بتواند تصاویر حداکثر 4 دستگاه را به صورت همزمان نمایش دهد. این قابلیت در مواقعی نظیر ویدئو کنفرانس،استفاده از تابلو دیجیتال و نمایش دوربین های مداربسته مانیتورینگ و شرایط آموزشی بسیار کاربردی است. ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590 *برخی محدودیت های تکنیکی در زمینه همخوانی سیگنال وروردی و نمایش چند تصویری وجود دارد. لطفاً این به اطلاعات توجه کنید:
• از سیگنال ها 4K پشتیبانی نمی کند.
• تنها با Single Link همخوانی دارد. از Dual Link و Quad Link پشتیبانی نمی شود.
•‎ از سیگنالهای ویدئویی تا وضوح تصویر 1920‎*1200‎(WUXGA) و فرکانس ‎ dot-clock 162 ‎هرتز یا پایین تر پشتیبانی می کند .

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590

PT-EW650/ EW650L PT-EZ590/EX590L
پروژکتور قابل نصب پروژکتور قابل نصب نوع پروژکتور
پنل LCD
16.3 mm (0.64˝), diagonal (16:10 aspect ratio) 16.3 mm (0.64˝), diagonal (16:10 aspect ratio) اندازه ی پنل
Transparent LCD panel (x 3, R/G/B) Transparent LCD panel (x 3, R/G/B) Display Method
Active matrix methodDrive Active matrix method Method
1,024,000 (1280 x 800) x 3, total of 3,072,000 pixels 2,304,000 (1920 x 1200) x 3, total of 6,912,000 pixels پیکسل
لامپ 320 وات (1 عدد) لامپ 320 وات (1 عدد) لامپ*1
حالت نرمال: 4000 ساعت

حالت اکو: 5000ساعت
حالت نرمال: 4000 ساعت حالت اکو: 5000ساعت طول دوره ی تعویض لامپ
‏5800 لومن‏ ‏5400 لومن‏ شدت روشنایی*2
1280 x 800 پیکسل در صورتی که رزولوشن بالاتر از این مقدار باشد، دستگاه آن را به 1280 x 800 تبدیل می کند. 1920 x 1200 پیکسل در صورتی که رزولوشن بالاتر از این مقدار باشد، دستگاه آن را به 1920 x 1200 تبدیل می کند. وضوح صفحه نمایش (رزولوشن)*3
10,000:1

(All white/all black, Iris: On, Image mode: Dynamic, Lamp control: Normal)
10,000:1 (All white/all black, Iris: On, Image mode: Dynamic, Lamp control: Normal) کنتراست*2
1.03–10.57 m (40-400˝), 16:10 aspect ratio 1.03–10.57 m (40-400˝), 16:10 aspect ratio اندازه ی صفحه نمایش
85% 85% Center-to-corner uniformity
1.8 x powered zoom (throw ratio 1.22–2.26:1), powered focus F 1.6–2.2, f 17.1–31.7 mm 1.8 x powered zoom (throw ratio 1.22–2.26:1), powered focus F 1.6–2.2, f 17.1–31.7 mm لنز
تصحیح کیستون*4
±35° (دستی و خودکار) ±25° (دستی و خودکار) عمودی
±35° (دستی) ±30° (دستی) افقی
سقف/کف، روبرو/پشت سقف/کف، روبرو/پشت نصب
AC 100-240 V, 50 Hz/60 Hz AC 100-240 V, 50 Hz/60 Hz منبع تغذیه
461وات(0.5 وات زمان آماده باش حالت اکو 12 وات در حالت عادی)؛ 424 وات مصرف لامپ در حالت عادی، 305 وات در حالت اکو 484وات(0.5 وات زمان آماده باش حالت اکو12 وات در حالت عادی)؛ 444 وات مصرف لامپ در حالت عادی، 325 وات در حالت اکو میزان مصرف برق*5
Molded plastic (PC) Molded plastic (PC) جنس بدنه
حالت نرمال: 35 دسی بل حالت اکو: 29 دسی بل حالت نرمال: 35 دسی بل حالت اکو: 29 دسی بل میزان نویز*2
ابعاد بدنه*6
498 x 145x 398.3 mm (19 19/32˝ x 5 11/16˝* x 15 11/16˝) (with supplied lens) 498 x 145 x 398.3 mm (19 19/32˝ x 5 11/16˝ x 15 11/16˝) (with supplied lens) PT-EZ590/EW650
498 x 145 x 358 mm (19 19/32˝ x 5 11/16˝ x 14 3/32˝) (with supplied lens) 498 x 145 x 358 mm (19 19/32˝ x 5 11/16˝ x 14 3/32˝) (with supplied lens) PT-EZ590L/EW650L
وزن*7
‏8.4 کیلو گرم‏ ‏8.4 کیلو گرم‏ PT-EZ590/EW650
‏7.7کیلوگرم ‏ ‏7.7 کیلوگرم‏ PT-EZ590L/EW650L
دما در حالت نرمال: 0 تا 40 درجه سانتیگراد میزان رطوبت: 20 تا 80 درصد دما در حالت نرمال: 0 تا 40 درجه سانتیگراد میزان رطوبت: 20 تا 80 درصد شرایط محیطی*8

ریموت کنترل / کابل برق / دفترچه راهنما / 2 عدد باتری (برای ریموت کنترل) / کابل کامپیوتر
ریموت کنترل / کابل برق / دفترچه راهنما / 2 عدد باتری (برای ریموت کنترل) / کابل کامپیوتر لوازم جانبی
Multi Monitoring & Control Software, Presenter Light Software (for Windows®), Wireless Projector Multi Monitoring & Control Software, Presenter Light Software (for Windows®), Wireless Projector نرم افزارهای قابل استفاده

تصویر پورت های مدل PT-EZ590/EX590L و PT-EW650/ EW650L

ویدئو پروژکتور سری PT-Ez590
 PT-EX620/EX620L PT-EW550/EW550L  
پروژکتور قابل نصب پروژکتور قابل نصب نوع پروژکتور
     پنل LCD
16.0 mm (0.63˝), diagonal (4:3 aspect ratio) 16.3 mm (0.64˝), diagonal (16:10 aspect ratio) اندازه ی پنل
Transparent LCD panel (x 3, R/G/B) Transparent LCD panel (x 3, R/G/B) Display Method
Active matrix method Active matrix method Drive Method
786,432 (1024 x 768) x 3, total of 2,359,296 pixels  1,024,000 (1280 x 800) x 3, total of 3,072,000 pixels پیکسل
لامپ 320 وات (1 عدد) لامپ 320 وات (1 عدد) لامپ*1
حالت نرمال: 5000ساعت

حالت اکو: 4.000 ساعت
حالت نرمال: 5000ساعت حالت اکو: 4.000 ساعت طول دوره ی تعویض لامپ
‏6200 لومن‏ ‏5000 لومن‏ شدت روشنایی*2
1024 x 768 pixels در صورتی که رزولوشن بالاتر از این مقدار باشد، دستگاه آن را به 1024 x 768 تبدیل می کند 1280 x 800 pixels در صورتی که رزولوشن بالاتر از این مقدار باشد، دستگاه آن را به 1280 x 800 تبدیل می کند وضوح صفحه نمایش (رزولوشن)*3
10,000:1 (Lamp Power: Normal, Dynamic Mode, Iris: ON,
Daylight View: OFF, Auto Power Save: OFF)
2000:1 (Lamp Power:Normal, Dynamic Mode, Iris: ON,
Daylight View: OFF, Auto Power Save: OFF)
کنتراست*2
1.03–10.57 m (40-400˝), 16:10 aspect ratio 1.03–10.57 m (40-400˝), 16:10 aspect ratio اندازه ی صفحه نمایش
85% 85% Center-to-corner uniformity
1.8 x powered zoom (throw ratio 1.22–2.26:1), powered focus F 1.6–2.2, f 17.1–31.7 mm 1.8 x powered zoom (throw ratio 1.22–2.26:1), powered focus F 1.6–2.2, f 17.1–31.7 mm لنز
     تصحیح کیستون*4
±35° (دستی و خودکار) ±35° (دستی و خودکار) عمودی
±35° (دستی) ±35° (دستی) افقی
سقف/کف، روبرو/پشت سقف/کف، روبرو/پشت نصب
AC 100-240 V, 50 Hz/60 Hz AC 100-240 V, 50 Hz/60 Hz منبع تغذیه
461وات(0.5 وات زمان آماده باش حالت اکو 12 وات در حالت عادی)؛ 444 وات مصرف لامپ در حالت عادی، 305 وات در حالت اکو 461وات(0.5 وات زمان آماده باش حالت اکو 12 وات در حالت عادی)؛ 444 وات مصرف لامپ در حالت عادی، 305 وات در حالت اکو.
میزان مصرف برق*5
Molded plastic (PC) Molded plastic (PC) جنس بدنه

حالت نرمال: 35 دسی بل

حالت اکو: 29 دسی بل
حالت نرمال: 35 دسی بل حالت اکو: 29 دسی بل میزان نویز*2
(W x H x D) 335 mm x 96 mm x 252 mm (W x H x D) 335 mm x 96 mm x 252 mm ابعاد بدنه*6
498 x 145 x 398.3 mm (19 19/32˝ x 5 11/16˝x 15 11/16˝) (with supplied lens) 498 x 145 x 398.3 mm (19 19/32˝ x 5 11/16˝x 15 11/16˝) (with supplied lens) PT-EW550/EX620
498 x 145 x 358 mm (19 19/32˝ x 5 11/16˝*6 x 14 3/32˝) 498 x 145 x 358 mm (19 19/32˝ x 5 11/16˝*6 x 14 3/32˝) PT-EW550L/EX620L
     وزن*7
‏8.4 کیلو گرم‏ ‏8.4 کیلو گرم‏ PT-EW550/EX620
‏7.7 کیلوگرم‏ ‏7.7 کیلوگرم‏  PT-EW550L/EX620L
دما در حالت نرمال: 0 تا 40 درجه سانتیگراد میزان رطوبت: 20 تا 80 درصد دما در حالت نرمال: 0 تا 40 درجه سانتیگراد میزان رطوبت: 20 تا 80 درصد شرایط محیطی*8

ریموت کنترل / کابل برق / دفترچه راهنما / 2 عدد باتری (برای ریموت کنترل) / کابل کامپیوتر
ریموت کنترل / کابل برق / دفترچه راهنما / 2 عدد باتری (برای ریموت کنترل) / کابل کامپیوتر لوازم جانبی
Multi Monitoring & Control Software, Presenter Light Software (for Windows®), Wireless Projector Multi Monitoring & Control Software, Presenter Light Software (for Windows®), Wireless Projector نرم افزارهای قابل استفاده

تصویر پورت های مدل PT-EW550L و PT-EW550

ویدئو پروژکتور سری  PT-EZ590

تصویر پورت های مدل PT-EX620 و EX620L

ویدئو پروژکتور سری  PT-EZ590
 PT-EX520/EX520L    
پروژکتور قابل نصب نوع پروژکتور
   پنل LCD
16.0 mm (0.63˝) diagonal (4:3 aspect ratio) اندازه ی پنل
Transparent LCD panel (x 3, R/G/B) Display Method
Active matrix method Drive Method
786,432 (1024 x 768) x 3, total of 2,359,296 pixels پیکسل
لامپ 320 وات (1 عدد) لامپ *1
حالت نرمال: 5000ساعت حالت اکو: 4.000 ساعت
طول دوره ی تعویض لامپ
‏5300 لومن‏ شدت روشنایی *2
1024 x 768 pixels در صورتی که رزولوشن بالاتر از این مقدار باشد، دستگاه آن را به 1024 x 768 تبدیل می کند وضوح صفحه نمایش (رزولوشن) *3
2,000:1 (Lamp Power: Normal, Dynamic Mode, Iris: ON, Daylight View: OFF, Auto Power Save: OFF) کنتراست *2
1.05–10.77 m (40–400˝), 4:3 aspect ratio اندازه ی صفحه نمایش
85% Center-to-corner uniformity
1.8 x powered zoom (throw ratio 1.32–2.44:1), powered focus F 1.6–2.2, f 17.1–31.7 mm لنز
   تصحیح کیستون *4
±25° (دستی و خودکار) عمودی
±30° (دستی) افقی
سقف/کف، روبرو/پشت نصب
100-240 V AC, 50/60 Hz منبع تغذیه
461 W (12 W with Standby mode set to Normal, 0.5 W with Standby mode set to Eco) میزان مصرف برق *5
Molded plastic (PC) جنس بدنه
حالت نرمال: 35دسی بل حالت اکو: 29دسی بل میزان نویز *2
   ابعاد بدنه *6
498 x 145*6 x 398.3 mm (19 19/32˝ x 5 11/16˝*6 x 15 11/16˝) PT-EX520
498 x 145x 358 mm (19 19/32˝ x 5 11/16˝ *6 x 14 3/32˝) PT-EX520L
   وزن *7
‏8.4 کیلوگرم‏ PT-EX520
‏7.7 کیلوگرم‏ PT-EX520L
دما در حالت نرمال: 5 تا 40 درجه سانتیگراد میزان رطوبت: 20 تا 80 درصد شرایط محیطی *8
ریموت کنترل / کابل برق / دفترچه راهنما / 2 عدد باتری (برای ریموت کنترل) / کابل کامپیوتر لوازم جانبی
Multi Monitoring & Control Software, Presenter Light Software (for Windows®), Wireless Projector نرم افزارهای قابل استفاده

تصویر پورت های مدل PT-EX520 و PT-EX520L

ویدئو پروژکتور سری ez590 *1. این بیشترین مقدار کار کرد لامپ است. در شرایطی که لامپ بعد هر 2 ساعت کار ، ۱۵ دقیقه خاموش باشد. اگر لامپ بیشتر از این روشن باشد، بازه زمانی تعویض لامپ کاهش پیدا خواهد کرد. تاثیرات محیطی نیز بر طول عمر لامپ تاثیر خواهد داشت.
*2سنجش، ارزیابی شرایط و متد های ثبت همگی دارای استاندارد بین المللی ISO 21118 است.
*3سیگنال ورودی که از زرولوشن بالاتری برخوردار باشد، تبدیل می شود.
*4 با لنز های تهیه شده وقتی اصلاح در هر دو جهت انجام شود کیفیت متفاوت خواهد بود.
*5 وقتی حالت آماده باش در حالت ECO تنظیم شود، دستگاه از طریق LAN کار نمی کند. همچنین برای کنترل خروجی تنها برخی دستورات خاص که از serial terminal استفاده می کنند قابل دریافت است.
*6قرار گرفتن پایه در کوتاه ترین حالت
*7 ارزش میانگین. بر اساس مدل متفاوت است.
*8 در بلندی زیر1400m نسبت به سطح دریا. زمانی که در ارتفاع بین ۱۴۰۰ تا ۲۷۰۰ مورد استفاده قرار گیرد باید دما مابین ۰ تا ۴۰ درجه باشد. همچنین اگر دمای محیط از 40 درجه تجاوز کند؛ لامپ به طور خودکار به حالت ECO در می آید تا از پروژکتور محافظت شود.

لوازم جانبی

باکس دیجیتال
باکس دیجیتال ET-YFB100G
باکس دیجیتال ET-YFB100G
باکس دیجیتال ET-YFB200G
باکس دیجیتال ET-YFB200G
لامپ تصویر
لامپ تصویر ET-LAEF100
لامپ تصویر ET-LAEF100
فیلتر هوا
فیلتر هوا
فیلتر هوا
نرم افزار
نرم افزار Early Warning Software
نرم افزار Early Warning Software
لنز
لنز ET-ELW31
لنز ET-ELW31
لنز ET-ELW30
لنز ET-ELW30
لنز ET-ELT30
لنز ET-ELT30
لنز ET-ELT31
لنز ET-ELT31
قلاب های اتصال به سقف
ET-PKD120H
قلاب های اتصال به سقف ET-PKD120H
ET-PKD120S
قلاب های اتصال به سقف ET-PKD120S
ET-PKE301B
قلاب های اتصال به سقف ET-PKE301B
سایر
ماژول وایرلس ET-WML100
ماژول وایرلس ET-WML100
کابل ET-ADSV
کابل ET-ADSV