مدل های ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

تصاویر فوق العاده و صدای کم در هنگام بهره برداری

روشنایی 8,200/7,000lm

سیستم دو لامپ منحصر به فرد این ویدئو پروژکتور کمک می کند تا دو لامپ 310 W جدید با خروجی بالا، بتوانند شدت روشنایی 8,200 در مدل PT-DX820 و 7,000 در مدل های PT-DZ780/DW750 را فراهم نمایند.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

رزولوشن WUXGA برای تصاویر ‎(PT-DZ780) Full HD‎

مدل PT-DZ780 دارای رزولوشن WUXGA برای مشاهده ی تصاویر Full HD می باشد. این ویژگی امکان مشاهده ی جزئیات بسیار ظریف و دقیق تصاویر را فراهم می نماید.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

عملکرد تقریباً بی صدای 30dB در حالت نرمال  NEW 

به لطف طراحی دقیق سیستم کنترل جریان هوا و سیستم خنک کننده، نویز عملکرد ویدئو پروژکتور در حالت نرمال* تا 30dB کاهش یافته و سری PT-DZ780 را بی صدا ترین ویدئو پروژکتور در کلاس خود** تبدیل کرده است. در این ویدئو پروژکتور ورودی هوا در زیر یونیت و خروجی هوا در پشت آن قرار گرفته بنابراین با حذف سوراخ در جلو و کنار یونیت، سر و صدا نیز کاهش یافته است. سیستم خنک کننده جدید این دستگاه نیز در محلی قرار گرفته که با چرخش آهسته تر و صدای کمتر، کارایی آن افزایش یافته است.
* 28dB وقتی در حالت ECO قرار دارد.
** در ویدئو پروژکتورهای با تراشه DLP و روشنائی 7,000lm یا بیشتر
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

بهبود قابل توجه تکثیر رنگ و افزایش سطح روشنائی به کمک تقویت کننده RGB

تقویت کننده RGB پاناسونیک با تولید سطوح مختلف رنگ و روشنایی که هر سطح از رنگ ایجاد می کند توانسته به تصاویری با کیفیت عالی دست یابد. این ترکیبی از فناوری اختصاصی کنترل وضوح رنگ پاناسونیک و سیستم جدید مدولاسیون لامپ برای پروژکتورهای یک تراشه DLP که رنگ های روشن و واضح تولید می کنند است. تصاویر فریم به فریم آنالیز شده و ارتباط صحنه ها و مدولاسیون همزمان، برای دستیابی به روشنایی بالا و رنگ های واقعی انجام می گردد.
تقویت کننده ی RGB داینامیک
تصاویر فریم به فریم آنالیز شده و خروجی لامپ مطابق با هر صحنه مدوله می شود. این امر موجب دستیابی به تکثیر رنگ و روشنایی مطلوب برای طیف گسترده ای از صحنه ها خواهد شد.
سیستم های معمولی

به دلیل اینکه قدرت لامپ ثابت است، میزان تکثیر رنگ به بهای کاهش روشنائی افزایش می یابد.

ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

تصاویر شفاف و واضح با پردازشگر وضوح جزئیات

این مدار پردازشگر منحصر به فرد پاناسونیک، وضوح هر تصویر را براساس فرکانس خیلی بالا، بالا، متوسط و پائین محتوای استخراج شده ی اطلاعات تصاویر، بهینه سازی می نماید. تصاویر تولید شده بسیار طبیعی و واقعی خواهند بود.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

سیستم Daylight View 2 برای درک بهتر رنگ ها در روشنائی روز

وضوح تصاویر در ویدئو پروژکتورهایی که در فضاهای روشن استفاده می شوند کاهش می یابد. تکنولوژی Daylight View 2 پاناسونیک، مشاهده ی رنگ ها را به کمک تنظیم وضوح، منحنی گاما و اصلاح رنگ، بهبود می بخشد. این قابلیت تولید تصاویر شفاف، خیره کننده و با رنگهای واقعی را امکان پذیر کرده است.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

شبیه ساز DICOM

این مُد تصویر برداری، مشابه DICOM که یک استاندارد تصویر برداری پزشکی است می باشد که تصاویر اشعه ایکس را با وضوح قابل توجه تولید می کند.

*** این محصول یک ابزار پزشکی نیست و نباید از آن برای تسخیص های پزشکی استفاده کرد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

مُد Rec.709 برای پروجکشن های HDTV

زمانی که تصاویر را از یک منبع HDTV دریافت می کنید با انتخاب این مُد که مطابق با استاندارد ITU-R Recommendation BT.709 است می توانید به تولید رنگ مطلوب دست یابید.

تابع مانیتور شکل موج

هنگامی که سطح خروجی منبع با توجه به عملکرد دستگاه و یا اتصالات کابل ها دچار نوسان می شود، سطوح سیاه و سفید محتوای تصویر به درستی قابل تکثیر نیستند. اما با استفاده از ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780 شما می توانید شکل موج را بر روی صفحه نمایش مشاهده کرده و تنظیمات را به صورت دستی و یا خودکار انجام دهید.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

پردازش تصویر 10 بیتی

استفاده از سیستم پردازش تصویر 10 بیتی، موجب نمایش رنگ ها به صورت واقعی می شود، برای مثال رنگ پوست را بسیار طبیعی نمایش می دهد.

فناوری های پیشرفته برای داشتن تصاویر با کیفیت

• سیستم مدیریت رنگ 3D :
چشم انسان به گونه ای است که هنگامی که تصاویر را از نزدیک و در ابعاد بزرگ مشاهده می کند در رنگ ها تغییر ایجاد می کند. تغییر در اشباع، فام و روشنائی رنگ، از رنگی به رنگ دیگر متفاوت است. سیستم مدیریت رنگ 3D این تغییرات رنگ را برای مشاهده دقیق رنگ اصلی حتی در صفحه نمایش های بزرگ، اصلاح می کند.

• کنترل وضوح داینامیک :
پیکسلها در مناطق تصویر با تغییر کوچک در سطح روشنائی، واضح می شود. این میزان نویز را به خوبی کاهش داده و تصاویری طبیعی و واضح تولید می کند.

• کاهش نویز دیجیتال :
این حالت برای تطابق با سطح نویز، دارای حالت انتخاب از میان گزینه های 1،2،3 و خاموش می باشد.

• کنترل AI صحنه ها :
روشنائی لامپ به طور خودکار برای مطابقت با مشخصات تصویر بهینه سازی شده و به صورت همزمان و به طرز چشمگیری محدوده داینامیکی و دقت رندر کردن نقاط سیاه در سطوح مختلف را برای دستیابی به کنتراست بالا 3,000:1، افزایش می دهد.*
* وقتی که حالت CONTRAST روشن باشد. کنتراست PT-DX820 برابر 2,400:1 است.

• حالت 2:2 Pulldown :
این حالت برای کاهش لرزش محتوای فیلم 24p را به صورت 48Hz اجرا می کند.

• سازگاری با sRGB :
سازگاری کامل با فضای رنگی sRGB موجب بازتولید دقیق رنگ ها می شود.

عملکرد قابل اطمینان و نگهداری آسان و کم هزینه

طول عمر طولانی لامپ تا 4,000 ساعت

ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780، لامپ جدید با قدرت بالا 310W و چرخه جایگزینی 4,000 ساعت* برای کاهش هزینه های کل مالکیت، را به کار گرفته است.

* وضعیت لامپ باید روی حالت ECO تنظیم شده باشد. شرایط محیطی بر روی چرخه جایگزینی لامپ مؤثر است.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

بلوک نوری مقاوم در برابر گرد و غبار  NEW 

بلوک های نوری قلب ویدئو پروژکتور هستند که برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و ذرات دیگر معلق در هوا با دقت بالا مهر و موم شده و با حذف فیلتر هوا هزینه ها را نیز کاهش می دهد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

جلوگیری از ایجاد وقفه در تصویر با سیستم Dual-Lamp

با استفاده از سیستم Dual-Lamp اگر در بین کار یکی از لامپ های ویدئو پروژکتور بسوزد کارکرد آن قطع نشده و در نمایش تصاویر وقفه ایجاد نمی شود. (ویدئو پروژکتور باید در مُد عملیاتی Dual-Lamp قرار داشته باشد.) همچنین مُد Lamp Relay برای عملکرد 24/7 لامپ های پروجکشن مورد استفاده قرار می گیرد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

سیستم خنک کننده مایع برای تراشه DLP

سیستم خنک کننده ی مایع منحصر به فرد پاناسونیک جهت بهبود کارآیی و کارکرد در دمای ‎45˚C‎، تراشه DLP را به صورت مستقیم خنک می کند. این سیستم به شما اجازه می دهد بتوانید ویدئو پروژکتور را در شرایط محیطی مختلف به کار گرفته در حالی که عملکرد ثابتی داشته و کارکرد آن حتی در شرایط سخت، بی صدا می باشد. علاوه بر این به تحقق بدنه کوچک و جمع و جور نیز کمک می کند. همچنین این سیستم خنک کننده مایع مهر و موم بوده و در نتیجه دیگر نیاز به پر کردن مایع آن نخواهید داشت.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

قابلیت های سیستم انعطاف پذیر

توابع مهم در ایجاد یک سیستم یکپارچه  موارد کلیدی 
توابع دیگر جهت یکپارچه سازی سیستم
• Geometric Adjustment (تنظیمات هندسی)
• Optional Upgrade Kit ET-UK20 (کیت آپگرید آپشنال ET-UK20)
• کیت آپگرید آپشنال تنظیم خودکار صفحه ET-CUK10
• ورودی های چندگانه
• کنترل و مانیتورینگ آسان از طریق LAN
و ویژگی های ارزشمند دیگر

Digital Link - راهکار تک کابل

انتقال سیگنال های دیجیتال تا فاصله ی 150 متری تنها با استفاده از یک کابل
Digital Link یک قابلیت افزوده شده به تکنولوژی HDBaseT می باشد. سری PT-DZ780 به ترمینال دیجیتال لینک مجهز شده است که امکان انتقال سیگنال های HDMI، ویدئو های غیر فشرده Full-HD، سیگنال های کنترلی (اترنت و RS-232C) را تنها از طریق یک کابل CAT5e و (STP) یا بالاتر در فاصله ی 150 متری فراهم می کند. این کابل کشی ساده و سیستم ارتقاء یافته برای نصب سقفی و نصب های دائمی دیگر ایده آل می باشد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780
سوئیچ ET-YFB200G DIGITAL LINK و باکس رابط دیجیتال مدل ET-YFB100G برای راه اندازی آسان
با استفاده از سوئیچ ET-YFB200G DIGITAL LINK با قابلیت سوئیچینگ ورودی سرعت بالا و خروجی دیجیتال لینک و باکس رابط دیجیتال ET-YFB100G و یا سایر تجهیزات سازگار دیگر، بدون هیچ گونه نیاز به گیرنده خارجی نصب این ویدئو پروژکتور از همیشه راحت تر خواهد بود. سیگنال ورودی به راحتی می تواند توسط کنترل پنل ET-YFB200G/YFB100G و یا ریموت کنترل پروژکتور، جهت ارائه مؤثر و استفاده از چندین محتوای مالتی مدیا، سوئیچ شود. علاوه بر این ویدئو پروژکتور را می توان با استفاده از ارتباطات LAN و یا سریال کنترل کرد.
تکنولوژی DIGITAL LINK و امکان ارتباط 1 به 1 سیستم ها

ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780
مزیت ها :
- کاهش کابل مصرفی و هزینه های کابل کشی
- افت سیگنال کمتر با وجود انتقال دیجیتال
- امکان انتقال داده ها در فاصله ی بیشتر با استفاده از یک کابل
پشتیبانی از تجهیزات جانبی سایر تولید کنندگان
DIGITAL LINK یک قابلیت افزوده شده به فناوری HDBaseT می باشد.استفاده از سوئیچ ET-YFB200G DIGITAL LINK و یا سایر تجهیزات سازگار، نصب و راه اندازی این ویدئو پروژکتورها را بدون نیاز به گیرنده های خارجی، راحت تر از همیشه کرده است.
تکنولوژی DIGITAL LINK و سهولت در یکپارچه سازی سیستم کنترل موجود
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780
مزیت ها :
• عدم نیاز به دریافت کننده دیگر
• عدم نیاز به فضاهای بزرگ
• استفاده از تنها یک کابل و کاهش مسائل مربوط به کابل
• کار کردن با سیستم های که با آنها آشنائی دارید.
* پشتیبانی از پروتکل برندهای روز دنیا مانند Extron ،CRESTRON و AMX

ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

سازگاری با Art-Net

ویدئو پروژکتور سری PT-DZ870 با پروتکل Art-Net که پروتکل مدیریت نور است، سازگار می باشد. سازگاری با Art-Net علاوه بر کنترل نور به شما این اجازه را می دهد تا به کنسول روشنائی ویدئو پروژکتور برای کار با توابع آن نظیر روشن و خاموش کردن شاتر، تغییر ورودی، خاموش و روشن کردن پاور و غیره، متصل شوید.

* Art-Net پروتکلی است که برای انتقال پروتکل کنترل روشنائی DMX512 بر روی اترنت مورد استفاده قرار می گیرد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

نصب و راه اندازی انعطاف پذیر با زوم/فوکوس/شیفت لنز

محدوده ی وسیعی از تنظیمات با قابلیت شیفت افقی و عمودی لنز در اختیارتان قرار می گیرد که راحتی نصب و تطبیق پذیری را تضمین می نماید. شما به سهولت از طریق ریموت کنترل می توانید تنظیمات لازم را انجام دهید. همچنین این ویدئو پروژکتور قابلیت چرخش 360 درجه عمودی را دارد. این بدین معنی است که شما می توانید آن را در هر زاویه ی که می خواهید برای وفق با محیط، نصب نمائید.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780 ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780 ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

تنظیمات هندسی برای صفحات نمایش خاص (PT-DZ780)

این قابلیت به شما کمک می کند تا بتوانید تصاویر خود را بر روی سطوح کروی و استوانه ی و سایر اشکال خاص تنظیم نمائید. شما می توانید تنها با استفاده از ریموت کنترل و بدون نیاز به هیچگونه تجهیزات خارجی تنظیمات لازم را انجام دهید. تابع 4-Corner Adjustment (تنظیم 4 گوشه تصویر) و قابلیت keep aspect on/off به شما در این تنظیمات کمک خواهد کرد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780
شما می توانید زمانی که در حال اصلاح منحنی هستید keep aspect را در حالت On قرار دهید. برای استفاده ی موثر از فضای صفحه نمایش قابلیت aspect-keeping باید بر روی حالت off قرار دهید.
هر یک از زوایا می تواند به طور مستقل تنظیم شود.

نرم افزار مدیریت هندسی (PT-DZ780)

نرم افزار مدیریت هندس توانایی تنظیمات هندسی پیچیده تر و انعطاف پذیر و پشتیبانی از تطابق رنگ و ترکیب لبه ی تصویر برای پروجکشن هایی با چند صفحه نمایش را فراهم می کند.
علاوه بر این تنظیمات چندین ویدئوپروژکتور را بر روی شبکه آسان و سریع می نماید. یک کامپیوتر می تواند برای انجام تنظیمات مورد استفاده قرار گیرد و تا سه مجموعه تنظیمات را می توان ذخیره کرد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780 ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780 ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

نرم افزار مدیریت هندسی با کیت آپشنال ET-UK20 (PT-DZ780)

استفاده از کیت آپشنال ET-UK20 در نرم افزار مدیریت هندسی شما را قادر می سازد بتوانید با قابلیت های پوشش دهی تصویر با 4خط/داده Bitmap، تصحیح یکنواختی و دیگر توابع کاربردی تغییرات جدید ایجاد کنید.
  ET-UK20
ویدئو پروژکتور قابل پشتیبانی PT-DZ780
نوع اتصال LAN / RS232C
OS ‎Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 8.1‎
تعداد ویدئو پروژکتور ‎32 sets (ver.1.xx) / 64 sets (ver.2.0 or later)‎
قابلیت های کلیدی • تنظیمات هندسی
• ترکیب لبه تصویر
• پوشش دهی تصاویر
• کنترل یکنواختی
• Multi PJ / Screen Pro Adjusting Software
روش فعال سازی - کد فعال سازی را باید از سیستم PASS دریافت کنید.

پوشش دهی تصاویر (Masking)

پوشش دهی تصاویر
نمایش تصویر در محدوده ی خطوط طراحی شده
پوشش دهی تصاویر
پوشش دهی تصاویر
استفاده از تصویر همپوشانی
پوشش دهی تصاویر
پوشش دهی تصاویر
تنظیم خطوط پوشش
پوشش دهی تصاویر
پوشش دهی تصاویر
نمایش تصویر خروجی پس از همپوشانی
پوشش دهی تصاویر
پوشش دهی تصاویر
استفاده از تصویر همپوشانی
پوشش دهی تصاویر
پوشش دهی تصاویر
ایجاد لایه ی رویه
پوشش دهی تصاویر

کیت آپگرید آپشنال تنظیم خودکار صفحه نمایش ET-CUK10 (PT-D780)

این پلاگین در نرم افزار مدیریت هندسی، مجموعه ی از ویدئو پروژکتورها را به صورت همزمان و خودکار تنظیم کرده و تا حد زیادی در هزینه و زمان نصب صرفه جویی می کند. این کار تنها در سه مرحله و به سهولت قابل اجرا است. به وسیله ی یک دوربین* و کامپیوتری که از طریق شبکه به ویدئو پروژکتور متصل است می تواند چندین صفحه نمایش و یا صفحه نمایش منحنی را سنجیده و تنظیم نماید. این تنظیمات شامل تنظیمات هندسی نظیر ترکیب لبه ی تصویر، تطبیق رنگ، مونتاژ، روشنائی و سطح نقاط سیاه می باشد.
* دوربین Nikon D5200/D5300 یا مدل های مشابه
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

اتصال یکپارچه چندین صفحه نمایش به کمک سیستم پشتیبانی از Multi-screen

سیستم پشتیبانی از Multi-screen به شما اجازه می دهد چند صفحه نمایش را به نحو مطلوبی کنار هم قرار داده و تنظیمات لازم را انجام دهید. این تنظیمات شامل ترکیب لبه ی تصاویر، تطبیق رنگ آنها و گسترش تصاویر دیجیتال می باشد.

ترکیب لبه ی تصاویر : می توان لبه ی صفحات نمایش مجاور را با هم ترکیب کرد در حالیکه درخشندگی و روشنائی آنها نیز قابل کنترل است.

تطابق رنگ : این تابع تغییرات جزئی در محدوده تکثیر و باز تولید رنگ را اصلاح می نماید.

تصاویر دیجیتال بزرگ : ویژگی زوم دیجیتال در این سری از ویدئو پروژکتورها اجازه می دهد تا تصاویر را تا 10 برابر به صورت افقی و عمودی بزرگ کرد. علاوه بر این تا 100 یونیت (10*10) را می توان در یک زمان برای ایجاد تصاویر بزرگ و داشتن تصاویر مالتی اسکرین با هم ترکیب کرد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

تنظیمات پشتیبانی از ورودی ها برای تضمین قابلیت اطمینان و بهبود عملکرد  NEW 

تنظیمات پشتیبانی از ورودی ها اجازه می دهد که زمانی که سیگنال ورودی دچار اختلال شد، سیگنال به سیگنال ورودی پشتیبان سوئیچ شود. این ویژگی قابلیت اطمینان بالا را تضمین کرده و برای اتاق کنترل های مهم، projection mapping، استیج و سایر کاربردها که تصویر در آنها نباید قطع شود، ایده آل می باشد. این ترکیبی از ترمینال های اولیه و ثانویه ثابت شده است. ترکیبی از ورودی DVI-D به عنوان ورودی اولیه و HDMI به عنوان ورودی ثانویه در نظر گرفته شده است. این تنظیمات زمانی فعال است که ورودی اولیه و ثانویه همان باشد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780 ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780
حتی اگر سیگنال اصلی مختل شود، سیگنال پشتیبان به صورت یکپارچه نمایش داده می شود.
زمانی که سیگنال اصلی مختل شود تصویر قطع خواهد شد.

امکان استفاده از طیف گسترده ای از لنزهای اختیاری

شما می توانید از محدوده ای وسیعی از لنزهای آپشنال از جمله لنزهای Ultra-Short-Throw، Long-Throw در این ویدئو پروژکتور متناسب با نیازتان استفاده کنید. این لنزها به راحتی به ویدئو پروژکتور شما در محل نصب اضافه خواهد شد و تنها با یک تماس قابلیت انفصال دارد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780
ET-DLE030 -- لنز با کوتاه ترین پرتاب در جهان*
لنز جدید Ultra-Short-Throw مدل ET-DLE030 ایجاد تصویر 100اینچی را از فاصله ی حدود 0.82 متری امکان پذیر می نماید. این راهکاری کارآمد در نصب ویدئو پروژکتور در فضاهای محدود می باشد.
* لنز قابل انفصال در آوریل 2015
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ870
صرفه جویی در فضای اجرا مطابق با نیاز های مختلف نصب و راه اندازی
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780 ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780 ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780
نمونه کاربرد : فروشگاه ها
استفاده به منظور نمایش تصاویر تبلیغاتی در ویترین های باریک فروشگاه ها که ارائه تصاویر در این فاصله ی کم به کمک لنز اصلی ویدئو پروژکتور امکان پذیر نبود.
نیازمند فضای مناسب برای جریان هوا (فاصله ی نمایش داده شده مربوط به مدل PT-DZ780 )

طراحی لنز محور

طراحی متقارن لنز محور در این مدل ویدئو پروژکتور، موجب سهولت در نصب و حذف نیاز به هر گونه ملاحظات خاص جهت نصب می شود.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

سهولت در تعویض لامپ

برای سهولت در نگهداری لامپ این ویدئو پروژکتورها از پنل پشتی قابل تعویض و جایگزینی است و دیگر نیاز نیست تا در مواقعی که دستگاه به صورت سقفی نصب شده است آن را از پایه جدا کرده و تعویض را انجام داد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

قابلیت تصویر در تصویر (P-in-P)

تصاویر دو منبع مختلف را می توان به صورت همزمان نمایش داد.*
اندازه و موقعیت هر یک از تصویرها برای انعطاف پذیری بیشتر و ارائه ی مؤثرتر قابل تنظیم خواهد بود.

* این قابلیت برای برخی از ورودی ها و سیگنالها قابل دسترسی نیست.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

ترمینال های متعدد برای تطبیق پذیری سیستم

این سری از ویدئو پروژکتورها دارای ترمینال های متعددی از جمله DVI-D، HDMI و دو ورودی RGB برای پشتیبانی از رنج وسیعی از نیازهای اجرا می باشد. ترمینال سریال (RS232) می تواند برای اتصال و راه اندازی آسان AMX و سیستم کنترل Crestron مورد استفاده قرار گیرد. کانکتور LAN/DIGITAL LINK کنترل و مانیتورینگ راه دور را میسر ساخته و موجب سهولت در کابل کشی می شود. PT-DZ780 همچنین دارای ترمینال ورودی SDI (SD-، HD-، 3G-SDI) می باشد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780 ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

نظارت و کنترل آسان بر روی بستر شبکه LAN

اگر یک کامپیوتر را به وسیله کابل شبکه به ویدئو پروژکتور متصل نمائید می توان از طریق مرورگر وب عملکرد آن را به راحتی بررسی کرد و زمانی که لامپ پروژکتور نیاز به تعویض داشت با دریافت ایمیل از این موضوع با خبر شد. علاوه بر این، نرم افزار کنترل و مانیتورینگ مالتی پروژکتور، نظارت و کنترل چند ویدئو پروژکتور را تنها از طریق یک PC برای شما فراهم می سازد.
ترمینال LAN سیمی با پروتکل باز PJLink (class1) که توسط بسیاری از تولید کنندگان جهت کنترل یکپارچه سیستم با برندهای مختلف ویدئو پروژکتور، استفاده می شود سازگار می باشد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780 ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

قابلیت Crestron Connected و تکنولوژی AMX Device Discovery

با نصب نرم افزار Crestron Connected بر روی کامپیوتری که به شبکه متصل است به همراه تکنولوژی AMX Device Discovery که در پروژکتورهای سری PT-DZ780 به کار گرفته شده می توان گروهی از دیوایس ها را مدیریت و کنترل نمود.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

سازگاری با نرم افزار آپشنال هشدار ET-SWA100

نرم افزار هشدار ET-SWA100 بر ویدئو پروژکتور و نمایشگر متصل به اینترنت نظارت کرده و زمانی که اختلالی تشخیص یا پیش بینی داده شود به سرعت اطلاع رسانی می کند.* این نرم افزار میزان از کار افتادن سیستم را برای عملکرد با ثبات تر، صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های نگهداری و سرویس، به حداقل می رساند.
* لطفاً توجه داشته باشید که نرم افزار تمام خرابی ها را پیش بینی نمی کند.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

سایر ویژگی ها

- شاتر مکانیکی لنز
- تابع برنامه ریزی
- خاموش کردن به صورت مستقیم
- ریموت کنترل با برد 30 متری
- عملکرد کنترل راه اندازی دستگاه
- اختصاص ID به 64 یونیت
- الگوی تست داخلی
- امکان انتخاب 10 زبان مختلف برای منو
- closed caption decoder داخلی (فقط NTSC و 480i (YCBCR))
- برق مصرفی 0.3W در حالت آماده به کار
- سازگاری با دستورالعمل RoHS
- ویژگی ضد سرقت با وجود باز کردن زنجیره ای

ساخت ژاپن

سری PT-DZ780 تحت کنترل کیفیت دقیق و در کارخانه ی پاناسونیک در ژاپن ساخته شده است.این از مزیت های بسیار مهم یک ویدئو پروژکتور پاناسونیک است.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ870

قسمت های اصلی

PT-DZ780 / DW750 / DX820

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور سری PT-DZ780

مدل PT-DZ780 PT-DW750 PT-DX820
منبع تغذیه ‎100-240 V AC, 9.0-4.0 A, 50/60 Hz‎‎
تکنولوژی ساخت DLP
شدت روشنایی 7,000lm (dual-lamp, LAMP MODE: NORMAL) 8,200lm
(dual-lamp, LAMP MODE: NORMAL)
رزولوشن واقعی 1,920x1,200 - WUXGA 1,280x800 - WXGA 1,024x768 - XGA
کنتراست 3,000:1 2,400:1
تصحیح تصاویر ذوزنقه ای 40 +/-درجه عمودی
15 +/-درجه افقی
ابعاد تصویر (قطری) ‎1.27-15.24 m (50-600 inches),‎
‎1.27-5.08 m (50-200 inches) با ET-DLE055‎
‎2.54-8.89 m (100-350 inches) با ET-DLE030 و نسبت تصویر 16:10‎
‎1.27-15.24 m (50-600 inches),‎
‎1.27-5.08 m (50-200 inches) با ET-DLE055‎
‎2.54-8.89 m (100-350 inches) با ET-DLE030 و نسبت تصویر 4:3‎
ترمینال ها SDI IN BNC x 1 (3G/HD/SD-SDI) -
HDMI IN ‎HDMI 19-pin x 1 (Deep Color, compatible with HDCP)‎
DVI-D IN ‎DVI-D 24-pin x 1 (DVI 1.0 compliant, compatible with HDCP, compatible with single link only)‎
RGB 1 IN BNC x 5 (RGB/YPBPR/YCBCR/YC x 1)
RGB 2 IN ‎D-Sub HD 15-pin (female) x 1 (RGB/YPBPR/YCBCR x 1)‎
3D SYNC 1 IN/OUT ‎BNC x 1 (3D timing signal)‎
VIDEO IN ‎BNC x 1 (composite video)‎
SERIAL IN ‎D-sub 9-pin (female) x 1 for external control (RS-232C compliant)‎
SERIAL OUT ‎D-sub 9-pin (male) x 1 for link control‎
REMOTE 1 IN ‎M3 x 1 for wired remote control‎
REMOTE 1 OUT ‎M3 x 1 for link control (for wired remote control)‎
REMOTE 2 IN ‎D-sub 9-pin (female) x 1 for external control (parallel)‎
LAN / DIGITAL LINK ‎RJ-45 x 1 (for network and DIGITAL LINK (video/network/serial control) connection,‎
‎100Base-TX, compatible with Art-Net, compliant with PJLink, Deep Color, compatible with HDCP)‎
USB DC OUT (5 V, 0.9 A)
ابعاد PT-DZ780/ DW750/ DX820 ‎498 x 175 x 521 mm‎‎
PT-DZ780L/ DW750L/ DX820L ‎498 x 175 x 508 mm‎‎
وزن PT-DZ780/ DW750/ DX820 17.8kg
PT-DZ780L/ DW750L/ DX820L 17.0kg
لوازم جانبی کابل برق - ریموت کنترل - سی دی نرم افزار - باطری

لوازم جانبی

پردازنده Multi Window
پردازنده ‎ET-MWP100G : Multi Window‎
پردازنده Multi Window
Digital link
باکس رابط دیجیتال:ET-YFB100G
باکس رابط دیجیتال
سوئیچ ET-YFB200G : Digital link
سوئیچ Digital link
لامپ
یونیت لامپ قابل تعویض (تک لامپ) : ET-LAD70
یونیت لامپ قابل تعویض (دو لامپ) : ET-LAD70W

یونیت لامپ قابل تعویض
براکت نصب سقفی
براکت نصب سقفی با قابلیت تنظیم 6 محور برای سقفهای بلند : ET-PKD130H
براکت نصب سقفی برای سقف های بلند
سینی براکت نصب سقفی : ET-PKD130B
سینی براکت نصب سقفی

براکت نصب سقفی برای سقف بلند : ET-PKD120H
براکت نصب سقفی برای سقف بلند
براکت نصب سقفی برای سقف کوتاه : ET-PKD120S
براکت نصب سقفی برای سقف کوتاه

سایر
کیت آپگرید : ET-UK20
کیت آپگرید
کیت آپگرید تنظیم خودکار صفحه : ET-CUK10
لنز
لنز زوم : ET-DLE085
لنز زوم
لنز زوم : ET-DLE150
لنز زوم
لنز زوم : ET-DLE250
لنز زوم
لنز زوم : ET-DLE350
لنز زوم
لنز زوم : ET-DLE450
لنز زوم
لنز با فوکوس ثابت : ET-DLE055
لنز با فوکوس ثابت
لنز با فوکوس ثابت : ET-DLE030
لنز با فوکوس ثابت