مدل های ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S

ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S

سری DZ770 : مدل های DX810S - DZ770K - DW740S

دسته بندی : قابل نصب

جزئیات محصول : نقد و بررسی مشخصات فنی فیلم و کاتالوگ

نمایش تصاویر رنگی با کیفیت عالی و روشنایی بالا

• روشنایی 8200/7000 Lm در بدنه کم حجم : درایو جدید لامپ بکار رفته در این سری موجب شده تا بدنه آنها بسیار فشرده و کم حجم بوده در حالیکه قادر به ارائه روشنایی 8200Lm در مدل PT-DX810S و 7000Lm در مدل های PT-DZ770K وPT-DW740S نیز باشند.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• بهبود قابل توجه تولید رنگ به کمک تقویت کننده RGB : تقویت کننده RGB قادر به نمایش تصاویر با کیفیت عالی از طریق تولید سطوح مختلف رنگ و همچنین روشنایی متناسب با هر سطح رنگ بوده و ترکیبی از فناوری اختصاصی کنترل وضوح رنگ پاناسونیک و سیستم جدید مدولاسیون لامپ در پروژکتورهای یک تراشه DLP است.
کنترل وضوح رنگ : این تکنولوژی کنترل منحصر بفرد، روشنایی هر رنگ RGB را با به حداقل رساندن مرز بین رنگ ها جهت نمایش رنگ های زنده و واقعی افزایش داده و استفاده از مناطق مختلف چرخه رنگ را بهینه سازی می نماید.
سیستم مدولاسیون لامپ : با استفاده از تکنولوژی پیشرفته مدولاسیون لامپ، پروژکتور قادر است بصورت جداگانه شدت رنگ های قرمز، سبز، آبی، سفید را در چرخه رنگ کنترل کرده و بدون کاهش روشنائی تعادل میان آنها را حفظ نماید که این امر منجر به نمایش تصاویر رنگی روشن بصورت با کیفیت خواهد شد.
• شفافیت و وضوح جزئیات با پردازش جزء به جزء تصاویر :
مدار پردازشگر پیشرفته، محدوده فرکانسی سیگنال های ویدئویی را در سه سطح فرکانسی بالا، متوسط و پائین در هنگام استخراج داده ها تشخیص داده و تصاویری با جزئیات دقیق را تولید می نماید.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• قابلیت دید در روز :
هنگامی که ویدئو پروژکتور در فضاهای روشن استفاده می شود جزئیات تصاویر بخوبی مشخص نمی شود. سیستم دید در روز پاناسونیک با تنظیم وضوح، منحنی گاما و تصحیح رنگ روشنائی موجب نمایش تصاویر خیره کننده با رنگ های روشن حتی در مکان های روشن می شود.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• شبیه ساز DICOM :
این مُد تصویر برداری، یک استاندارد تصویر برداری پزشکی می باشد که قادر است تصاویر اشعه ایکس را با وضوح قابل توجه تولید نماید.
*این محصول یک ابزار پزشکی نیست و نباید از آن برای تسخیص های پزشکی استفاده کرد.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• مُد Rec.709 برای پروجکشن های HDTV :
زمانی که تصاویر ویدئو پروژکتور را از طریق اتصال به یک منبع HDTV نمایش می دهید با انتخاب مُد Rec.709 که مطابق با استاندارد ITU-R Recommendation BT.709 است می توانید به تولید رنگ مطلوب دست یابید.

نگهداری آسان و قابلیت اطمینان بالا

• فیلتر سازگار با محیط زیست با چرخه جایگزینی 12000 ساعت : فیلتر سازگار با محیط زیست این مدل ویدئو پروژکتور شامل دو فیلتر میکرو کات یا الکترواستاتیک است که یکی از آنها فیلتر اصلی بوده و فیلتر دیگر قبل از آن قرار می گیرد و با بکار گیری اثر یونی، قادر به جمع آوری ذرات بسیار کوچک گرد و غبار می باشد. ساختار پلیسه ی فیلتر اصلی و لانه زنبوری فیلتر پشت آن موجب افزایش کارایی فیلتر در جمع آوری گرد و غبار می شود. به لطف این ویژگی چرخه جایگزینی فیلتر به 12000 ساعت رسیده که زحمت نگهداری و تعویض فیلتر را کاهش می دهد. علاوه بر این می توان آن را با آب شسته و پس از شستشو نیز مجدداً مورد استفاده قرار داد.
*محیط مورد استفاده (از لحاظ میزان گرد و غبار موجود در آن) در مدت زمان چرخه جایگزینی فیلتر تأثیر می گذارد.
*توصیه می شود پس از یکبار شستشو و استفاده مجدد یک فیلتر جدید را جایگزین فیلتر قدیمی نمائید.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• سیستم Dual-Lamp برای جلوگیری از وقفه تصویر : به کمک این سیستم اگر در وسط کار یکی از لامپ های ویدئو پروژکتور بسوزد کارکرد آن قطع نمی شود و در نمایش تصاویر هیچ وقفه ی ایجاد نمی کند. (ویدئو پروزکتور باید در مُد عملیاتی Dual-Lampقرار داشته باشد.) همچنین مُد Lamp Relay برای عملکرد 24/7 لامپ های پروجکشن مورد استفاده قرار می گیرد.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• صرفه جویی در هزینه و فضای نگهداری لامپ ها :
لامپ های مصرفی که در این سری از ویدئو پروژکتور ها مورد استفاده قرار می گیرد سازگار با سایر ویدئو پروژکتور های پاناسونیک نظیر سری های PT-DW730، PT-DZ6700، PT-DZ570 بوده و اگر از چند پروژکتور مختلف استفاده می کنید این امر تعداد لامپ هایی که نیاز است در انبار نگهداری کنید را کاهش می دهد.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• دست یابی به سطح بالایی از قابلیت اطمینان با سیستم خنک کننده پاناسونیک :
سیستم خنک کننده مایع پاناسونیک قادر است بصورت مستقیم تراشه DLP را خنک کرده و کارکرد دستگاه در دمای 45˚C را ممکن می سازد. این سیستم به استفاده از ویدئو پروژکتور در شرایط محیطی مختلف کمک کرده در حالیکه در شرایط سخت نیز عملکردی ثابت و کارکردی بی صدا دارد.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S

نصب انعطاف پذیر و سیستم یکپارچه

• انعطاف پذیری در نصب : شما می توانید از طریق ریموت کنترل به راحتی لنز ویدئو پروژکتور را بصورت افقی و عمودی شیفت دهید. قابلیت چرخش 360 درجه عمودی این دستگاه به شما کمک می کند تا بدون توجه به شرایط مختلف نصب آن را در هر زاویه ای که می خواهید نصب کنید. این دو قابلیت محدوده نصب گسترده تر و سهولت در نصب و راه اندازی را برایتان فراهم می نماید.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• امکان استفاده از طیف گسترده ای از لنزهای اختیاری : این امکان در این ویدئو پروژکتورها در نظر گرفته شده است تا متناسب با نیازتان از میان طیف وسیعی از لنزهای آپشنال از جمله لنزهای Short-Throw، Long-Throw و Fixed-Throw متناسب با نیازتان استفاده کنید.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• طراحی لنز محور :
طراحی متقارن لنز محور در این مدل ویدئو پروژکتور، موجب سهولت در نصب و حذف نیاز به هر گونه ملاحظات خاص جهت نصب می شود.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• سهولت در تعویض فیلتر و لامپ :
فیلتر ویدئو پروژکتور این سری، از کنار دستگاه و لامپ آن از پنل پشتی قابل تعویض و جایگزینی است و دیگر نیاز نیست تا در مواقعی که دستگاه بصورت سقفی نصب شده است آن را از پایه جدا کرده و تعویض را انجام داد.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• اتصال یکپارچه چندین صفحه نمایش به کمک سیستم پشتیبانی از Multi-screen : سیستم پشتیبانی از Multi-screen به شما اجازه می دهد چند صفحه نمایش را به نحو مطلوبی کنار هم قرار داده و تنظیمات لازم را انجام دهید. این تنظیمات شامل ترکیب لبه ی تصاویر، تطبیق رنگ آنها و گسترش تصاویر دیجیتال می باشد.
-- می توان لبه ی صفحات نمایش مجاور را با هم ترکیب کرد در حالیکه درخشندگی و روشنائی آنها نیز قابل کنترل است.
-- تطابق رنگ: این تابع تغییرات جزئی در محدوده تکثیر و باز تولید رنگ را اصلاح می نماید.
-- تصاویر دیجیتال بزرگ: ویژگی زوم دیجیتال در این سری از ویدئو پروژکتورها اجازه می دهد تا تصاویر را تا 10 برابر بصورت افقی و عمودی بزرگ کرد. علاوه بر این تا 100 یونیت (10*10) را می توان در یک زمان برای ایجاد تصاویر بزرگ و داشتن تصاویر مالتی اسکرین با هم ترکیب کرد.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• تابع Side-by-Side : در این ویدئو پروژکتورها می توان بطور همزمان تصاویر را از دو منبع مختلف مثلاً ویدئو و کامپیوتر دریافت و در یک صفحه مشترک نمایش داد.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• سیستمی با ساختار چند منظوره برای تطابق با انواع کاربردها : این مدل دارای رنج گسترده ای از ترمینال ها نظیر دو ورودی RGB (سازگار با سیگنالY/PB/PR )، یک ورودی HDMI، یک ورودیDVI-D می باشد. پورت ورودی و خروجی سریال (سازگار با RS-232C) به شما اجازه می دهد تا از طریق PC بصورت ریموت از آن بهره برداری کنید.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
• نظارت و کنترل آسان بر روی بستر شبکه LAN : اگر یک کامپیوتر را بوسیله کابل شبکه به ویدئو پروژکتور متصل نمائید می توانید از طریق مرورگر وب عملکرد آن را به راحتی بررسی کرد و زمانی که لامپ پروژکتور نیاز به تعویض داشت با دریافت ایمیل از این موضوع با خبر شد. علاوه بر این، نرم افزار کنترل و مانیتورینگ مالتی پروژکتور، نظارت و کنترل چند ویدئو پروژکتور را تنها از طریق یک PC برای شما فراهم می سازد.
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S
ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور مدل PT-DX810S

منبع تغذیه 120V AC , 7.5 A , 50/60 Hz
تکنولوژی ساخت DLP
شدت روشنایی 8200 انسی لومنز
رزولوشن XGA - 1024 * 768
کنتراست 2000:1
ابعادتصویر (قطری) 50 الی 600 اینچ
تصحیح تصاویر ذوزنقه ای 40-/+ درجه عمودی
ابعاد دستگاه (سانتیمتر) طول : 46.6 عرض : 49.8 ارتفاع : 17.5
وزن 16.3 کیلوگرم
ورودی HDMI دارد
ورودی DVI-I دارد
ورودی تصویر یک ورودی Video و یک S-Video
ورودی کامپیوتر (RGB) دارد
پورت سریال دارد (ورودی و خروجی)
ورودی LAN دارد
پورت ریموت دو ورودی و یک خروجی
لوازم جانبی راهنما - سی دی نرم افزار - کابل تصویر و برق - ریموت کنترل

فیلم و کاتالوگ