مدل های ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680

ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680

سری DZ680 : مدل های DZ680 - DX610 - DW640

دسته بندی : قابل نصب -- Full HD / WUXGA


مدل های ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680

نمایش تصاویر رنگی با کیفیت عالی و روشنایی بالا

• روشنایی بالا با لامپ های پر قدرت AC :
فناوری همگرایی نور راندمان بالا و چرخه رنگ به همراه هم، برای رسیدن به روشنائی 6000 انسی لومنز در مدل PT-DZ680 به کار گرفته شده اند که موجب نمایش تصاویر روشن و شفاف حتی در اتاق های روشن می شود.
• بهبود قابل توجه تولید رنگ به کمک تقویت کننده RGB :
تقویت کننده RGB با تولید سطوح مختلف رنگ و روشنایی که هر سطح از رنگ ایجاد می کند، توانسته به تصاویری با کیفیت عالی دست یابد. این ترکیبی از فناوری اختصاصی کنترل وضوح رنگ پاناسونیک و سیستم جدید مدولاسیون لامپ برای پروژکتورهای یک تراشه DLP که رنگ های روشن و واضح را تولید می کنند است.
کنترل وضوح رنگ :
این تکنولوژی کنترل منحصر بفرد، استفاده از مناطق مختلف چرخه رنگ را بهینه سازی می نماید. این فناوری، روشنایی هر رنگ RGB را با به حداقل رساندن مرز بین رنگ ها برای نمایش رنگ آمیزی زنده و واقعی، افزایش می دهد.
سیستم مدولاسیون لامپ :
به کمک تکنولوژی پیشرفته مدولاسیون لامپ، پروژکتور قادر به کنترل شدت رنگ های قرمز، سبز، آبی، سفید در چرخه رنگ لامپ بصورت جداگانه خواهد بود. از آنجا که نور خروجی واقعی مرتبط به هر رنگ کنترل می شود، استفاده از نور بهینه سازی شده و بدون کاهش روشنائی باعث می شود تعادل میان رنگها صورت گرفته که نتیجه آن نمایش تصاویر رنگی روشن با افزایش کیفیت رنگ آنهاست.
• شفافیت و وضوح جزئیات با پردازش جزء به جزء تصاویر :
مدار پردازشگر پیشرفته، محدوده فرکانسی سیگنال های ویدئویی هر کدام از نماها را به وسیله استخراج داده ها در توزیع اجزای فرکانس های بالا، متوسط و پائین آنالیز کرده و خروجی بر اساس جزئیات دقیق را تولید می نماید.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• قابلیت دید در روز :
وقتی یک پروژکتور در اتاقی که چراغ هایش روشن است استفاده شود، جزئیات تصاویر کمتر مشخص می شود، اما سیستم دید در روز پاناسونیک روشنائی تصاویر را با تنظیم وضوح، منحنی گاما و تصحیح رنگ بهبود می بخشد و موجب نمایش تصاویر خیره کننده با رنگ های روشن حتی در محیط های روشن می شود.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• شبیه ساز DICOM :
این مُد تصویر برداری، مشابه DICOM که یک استاندارد تصویر برداری پزشکی است می باشد که تصاویر اشعه ایکس را با وضوح قابل توجه تولید می کند.
*این محصول یک ابزار پزشکی نیست و نباید از آن برای تسخیص های پزشکی استفاده کرد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• مُد Rec.709 برای پروجکشن های HDTV :
زمانی که تصاویر را از یک منبع HDTV دریافت می کنید با انتخاب این مُد که مطابق با استاندارد ITU-R Recommendation BT.709 است می توانید به تولید رنگ مطلوب دست یابید.
• پردازش Full 10-Bit تصاویر :
استفاده از سیستم پردازش Full 10-Bit تصویر، نمایش طیفهای خاکستری را فراهم می کند. بطور مثال رنگ های مختلف پوست را بصورت طبیعی و واقعی نمایش می دهد.

نگهداری آسان و قابلیت اطمینان بالا

• فیلتر سازگار با محیط زیست با چرخه جایگزینی 12000 ساعت :
فیلتر سازگار با محیط زیست این مدل ویدئو پروژکتور شامل دو فیلتر (فیلتر اصلی و فیلتر دیگری که قبل از آن قرار می گیرد)، میکرو کات (فیلتر الکترو استاتیک) است که با استفاده از اثر یونی، ذرات بسیار کوچک گرد و غبار را جمع آوری می کند. فیلتر اصلی ساختاری پلیسه ای داشته و فیلتر پشت آن ساختار لانه زنبوری دارد که موجب می شود عملکرد فیلتر در جمع آوری گرد و غبار افزایش یابد. به لطف این ویژگی چرخه جایگزینی فیلتر به 12000 ساعت رسیده که زحمت نگهداری و تعویض فیلتر را کاهش میدهد. همچنین می توان فیلتر را با آب شسته و پس از شستشو مورد استفاده قرار داد.
* محیط مورد استفاده (از لحاظ میزان گرد و غبار موجود در آن) در مدت زمان چرخه جایگزینی فیلتر تأثیر می گذارد.
* توصیه می شود پس از یکبار شستشو و استفاده مجدد یک فیلتر جدید را جایگزین فیلتر قدیمی نمائید.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• سیستم Dual-Lamp برای جلوگیری از وقفه تصویر :
با استفاده از سیستم Dual-Lamp اگر در بین کار یکی از لامپ های ویدئو پروژکتور بسوزد کارکرد آن قطع نشده و در نمایش تصاویر وقفه ایجاد نمی شود. (ویدئو پروژکتور باید در مُد عملیاتی Dual-Lamp قرار داشته باشد.) همچنین مُد Lamp Relay برای عملکرد 24/7 لامپ های پروجکشن مورد استفاده قرار می گیرد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• صرفه جویی در هزینه و فضای نگهداری لامپ ها :
لامپ های مصرفی که در این ویدئو پروژکتور مورد استفاده قرار می گیرد سازگار با سایر ویدئو پروژکتور های پاناسونیک نظیر سری های PT-DZ770، PT-DZ670، PT-DZ570 بوده و اگر از چند پروژکتور مختلف استفاده می کنید این امر تعداد لامپ هایی که نیاز است در انبار نگهداری کنید را کاهش می دهد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• دست یابی به سطح بالایی از قابلیت اطمینان با سیستم خنک کننده پاناسونیک :
سیستم خنک کننده مایع منحصر به فرد پاناسونیک بطور مستقیم تراشه DLP را خنک کرده تا عملکرد دستگاه را بهبود بخشیده و کارکرد آن را در دمای ‎45˚C‎ ممکن سازد. این سیستم اجازه می دهد تا بتوان ویدئو پروژکتور را در محیط های مختلف استفاده کرد، در حالیکه ثبات عملکرد و کارکرد بی صدا حتی در شرایط سخت را نیز تأمین خواهد کرد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680

انعطاف پذیری در یکپارچه سازی سیستم

• انعطاف پذیری در نصب :
قابلیت شیفت افقی و عمودی لنز در این ویدئو پروژکتورها به شما این امکان را می دهد تا به راحتی از طریق ریموت کنترل تنظیمات لازم را انجام دهید، همچنین چرخش 360 درجه عمودی این دستگاه به شما کمک می کند تا آن را در هر زاویه ای که می خواهید نصب کنید بدون اینکه مجبور باشید به شرایط مختلف نصب توجه کنید. این دو قابلیت محدوده نصب گسترده تر و سهولت در نصب و راه اندازی را فراهم می نماید.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• امکان استفاده از طیف گسترده ای از لنزهای اختیاری :
شما می توانید از محدوده ی وسیعی از لنزهای آپشنال از جمله لنزهای Short-Throw، Long-Throw و Fixed-Throw در این ویدئو پروژکتور بصورت اختیاری و متناسب با نیازتان استفاده کنید.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• طراحی لنز محور :
طراحی متقارن لنز محور در این مدل ویدئو پروژکتور، موجب سهولت در نصب و حذف نیاز به هر گونه ملاحظات خاص در هنگام برنامه ریزی برای نصب می شود.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• سهولت در تعویض فیلتر و لامپ :
فیلتر ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680 از کنار دستگاه و لامپ آن از پنل پشتی قابل تعویض و جایگزینی است و هر دو آنها حتی پس از نصب سقفی پروژکتور به راحتی قابل جایگزینی هستند.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• اتصال یکپارچه چندین صفحه نمایش به کمک سیستم پشتیبانی از Multi-screen :
سیستم پشتیبانی از Multi-screen چند صفحه نمایش را به نحو مطلوبی تنظیم می نماید. این تنظیمات شامل ترکیب لبه ی تصاویر، تطبیق رنگ آنها و گسترش تصاویر دیجیتال می باشد.
-- ترکیب لبه ی تصاویر: می توان لبه ی صفحات نمایش مجاور را با هم ترکیب کرد در حالیکه درخشندگی و روشنائی آنها نیز قابل کنترل است.
-- تطابق رنگ: این تابع تغئیرات جزئی در محدوده تکثیر و باز تولید رنگ را اصلاح می نماید.
-- تصاویر دیجیتال بزرگ: ویژگی زوم دیجیتال در این سری از ویدئو پروژکتورها اجازه می دهد تا تصاویر را تا 10 برابر بصورت افقی و عمودی بزرگ کرد.علاوه بر این تا 100 یونیت(10*10) را می توان در یک زمان برای ایجاد تصاویر بزرگ و داشتن تصاویر مالتی اسکرین با هم ترکیب کرد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• تابع Side-by-Side (مدل های DZ680,DW640) :
مدل های PT-DZ680 و PT-DW640 می توانند به طور همزمان تصاویر را از دو منبع مختلف بر روی یک صفحه منفرد نمایش دهد. برای مثال می توانید یک تصویر کامپیوتر را در سمت چپ و یک تصویر ویدئویی را در سمت راست صفحه نمایش، پخش کنید.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• سیستمی با ساختار چند منظوره برای تطابق با انواع کاربردها :
این مدل دارای رنج گسترده ای از ترمینال ها نظیر دو ورودی RGB (سازگار با سیگنال Y/PB/PR )، یک ورودی HDMI، یک ورودی DVI-D می باشد. پورت ورودی و خروجی سریال (سازگار با RS-232C) به شما اجازه می دهد تا از طریق PC بصورت ریموت از آن بهره برداری کنید.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• نظارت و کنترل آسان بر روی بستر شبکه LAN :
از طریق مرورگر وب کامپیوتری که توسط کابل شبکه به ویدئو پروژکتور متصل است می توان به راحتی عملکرد آن را بررسی کرده و به کمک ویژگی ارسال ایمیل زمانی که نیاز به جایگزینی لامپ وجود داشته باشد از طریق پیام از این وضعیت مطلع شد. علاوه بر این، نرم افزار کنترل و مانیتورینگ مالتی پروژکتور، نظارت و کنترل چند ویدئو پروژکتور را تنها از طریق یک PC برای شما فراهم می سازد.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• قابلیت Crestron Connected و تکنولوژی AMX Device Discovery :
با نصب نرم افزار Crestron Connected بر روی کامپیوتری که به شبکه متصل است به همراه تکنولوژی AMX Device Discovery که در پروژکتورهای سری PT-VZ570 به کار گرفته شده می توان گروهی از دیوایس ها را مدیریت و کنترل نمود.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• ریموت کنترل با برد 30 متری :
ریموت کنترل این ویدئو پروژکتور راحتی بیش تری را در سالن های همایش، کنفرانس و سخنرانی با ابعاد بزرگ و مخاطبین زیاد را فراهم می نماید. همچنین با وجود دو پورت انتقال سیگنال، محدوده عملکرد ریموت گسترش یافته است.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• حالت آماده به کار (ECO) :
ویدئو پروژکتورهای سری PT-DZ680 به برق مصرفی *2W در حالت آماده به کار ** (حالت آماده به کار : ECO) دست یافته اند. این امر علاوه بر کم کردن هزینه های موجود، اثرات زیست محیطی را نیز کاهش می دهد.
* برای ‎120 V AC‎ برق مصرفی 2W و برای ‎200-240 V AC‎ برق مصرفی 3W است.
** هنگامی که حالت آماده به کار را روی ECO تنظیم نمائیم توابع شبکه کار نخواهند کرد. همچنین فقط برخی از دستورات خاص برای کنترل خارجی و با استفاده از ترمینال سریال، عمل خواهد کرد.
• ساخت ژاپن :
سری PT-DZ680 تحت کنترل کیفیت دقیق و در کارخانه ی پاناسونیک در ژاپن ساخته شده است. این یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک است.
ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680
• سایر امکانات :
- سیستم مدیریت رنگ سه بعدی
- تبدیل HD IP
- کاهش نویز دیجیتال
- کنترل وضوح تصاویر متحرک (داینامیک)
- قابلیت زمان بندی
- شاتر مکانیکی
- و ...

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور سری PT-DZ680

مدل PT-DZ680/DZ680L PT-DW640/DW640L PT-DX610/DX610L
منبع تغذیه ‎120 V AC, 7.3 A, 50/60 Hz,‎
‎220-240 V AC, 4.0 A, 50/60 Hz‎
‎120 V AC, 6.8 A, 50/60 Hz,‎
‎220-240 V AC, 3.8 A, 50/60 Hz‎
تکنولوژی ساخت DLP
شدت روشنایی ‎6,000lm (dual-lamp, LAMP MODE : NORMAL)‎ 6,500lm
‎(dual-lamp, LAMP MODE : NORMAL)‎
رزولوشن واقعی 1,920x1,200 - WUXGA 1,280x800 - WXGA 1,024x768 - XGA
کنتراست 2,000:1 (روشنائی 3,000lm در صورت ست کردن کنتراست بر روی HIGH) 2,000:1 (روشنائی 3,250lm در صورت ست کردن کنتراست بر روی HIGH)
تصحیح تصاویر ذوزنقه ای 40+/- درجه عمودی ( °30± با ET-DLE055/DLE080)
ابعادتصویر (قطری) ‎1.27-15.24 m (50-600 inches), 1.27-5.08 m (50-200 inches)‎ با ET-DLE055 و نسبت تصویر 16:10 ‎1.27-15.24 m (50-600 inches),‎
‎1.27-5.08 m (50-200 inches)‎ با ET-DLE055 و نسبت تصویر 4:3
ترمینال ها ورودی HDMI دارد
ورودی ویدئو و S-Video دارد
پورت RGB دو پورت
پورت DVI-D دارد
پورت ورودی و خروجی سریال دارد
ورودی و خروجی Remote دو ورودی و یک خروجی
LAN دارد
ابعاد PT-DZ680/ DW640/ DX610 ‎498 x 175 x 440 mm‎
PT-DZ680L/ DW640L/ DX610L ‎498 x 175 x 432 mm‎
وزن PT-DZ680/ DW640/ DX610 16kg
PT-DZ680L/ DW640L/ DX610L 15.1kg
لوازم جانبی کابل برق - ریموت کنترل - سی دی نرم افزار - باطری

فیلم و کاتالوگ