راهکارها ویژگی های منحصر به فرد تلفن های VoIP پاناسونیک - قسمت دوم

ویژگی های منحصر به فرد تلفن های VoIP پاناسونیک - قسمت دوم

ویژگی های منحصر به فرد تلفن های VoIP پاناسونیک قسمت دوم

بهینه کردن رنگ های غیر واقعی (AWB)

تلفن های IP در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که میزان نور محیطی در این مکان ها می تواند متفاوت باشد. در مکان های مختلف باید میزان نور سفید گوشی تنظیم گردد؛ در غیر این صورت تصاویر ارسالی به صورت غیر طبیعی نمایش داده می شود. به عنوان مثال، در اتاق هایی که از لامپ 100 وات استفاده شده است تصاویر با زمینه قرمز رنگ نمایش داده می شوند. همچنین اگر در اتاق از لامپ کم مصرف استفاده شود، تصاویر نیز با زمینه آبی رنگ نمایش داده می شوند. مسئله دیگر میزان نور است که روی تصاویر تاثیر می گذارد و می تواند کیفیت تصاویر را تغییر دهد. شرکت پاناسونیک در طراحی تلفن های IP خود از فناوری منحصر به فردی استفاده کرده است که با اصلاح رنگ، این مشکلات را برطرف کرده و تصاویر را به صورت طبیعی به نمایش در می آورد.

منبع نور دمای رنگ محل استفاده
لامپ 100 وات حدود 3000 کیلو فروشگاه ها، اتاق های کنفرانس
لامپ های کم مصرف سفید حدود 4100 کیلو فروشگاه ها، اتاق های کنفرانس، اداره ها
لامپ کم مصرف رنگی حدود 5000 کیلو اراده ها، مراکز فروشگاهی

Optimized automatic exposure control (AEC)

در دفاتر، میزان نور یکسان نیست و ممکن است با توجه به شرایط مختلف تغییر کند. در محیط های تاریک، تلفن های IP پاناسونیک دارای امکاناتی است که تصویر را روشن تر می کند. در گذشته این امکان باعث بروز اختلال در صدا می شد. شرکت پاناسونیک در طراحی خود گوشی های تلفن IP ای طراحی کرد که علاوه بر کاهش نویز، تصویر تاریک را نیز روشن تر به نمایش بگذارد. در تلفن های IP جدید پاناسونیک نوع بازتولید رنگ ها به گونه ای است که نور بدون تاثیر پذیری از محیط با کیفیت خوبی تولید می گردد.

بهینه کردن رنگ های غیر واقعی (AWB) ویژگی های منحصر به فرد تلفن های VoIP پاناسونیک

دوربین قابل تنظیم

در تلفن های IP پاناسونیک زاویه لنز دوربین را می توان به سمت بالا و پایین تنظیم کرد. این قابلیت امکان استفاده از این دوربین را برای شما آسان می کند. بستن لنز دوربین از دیگر قابلیت های این گوشی است. زمانی که نمی خواهید طرف مقابل از فضای اطراف شما اطلاعاتی داشته باشد این قابلیت بسیار مفید است.

دوربین قابل تنظیم پاناسونیک لنز دوربین در تلفن های IP پاناسونیک