اخبار سایت استفاده از ویدئو پروژکتور پاناسونیک در نورپردازی باغ گیاه شناسی دنور

استفاده از ویدئو پروژکتور پاناسونیک در نورپردازی باغ گیاه شناسی دنور

استفاده از ویدئو پروژکتور پاناسونیک در نورپردازی باغ گیاه شناسی دنور
باغ گیاه شناسی دنور با همکاری شرکت پاناسونیک توانست برای جشنواره زمستانه خود با نام "شکوفه های نور" تجربه ایده آل و منحصر به فردی را برای شرکت کنندگان به ارمغان بیاورد.

این جشنواره برای سه دهه است که به عنوان یکی از مقاصد گردشگران برای گذراندن تعطیلات تبدیل شده است و شرکت کنندگان می توانند در این نمایشگاه همراه با گوش دادن به موسیقی، در باغ قدم بزنند و از جذابیت های باغ دیدن کنند.

باغ گیاه شناسی دنور یک باغ عمومی 24 هکتاری می باشد،که محل نگهداری گیاهان و باغ های گوناگون است و در سراسر آمریکا بسیار شناخته شده می باشد. این باغ علاوه بر برنامه های سرگرمی برنامه های آموزشی نیز از طریق سیستم های صوتی و تصویری پاناسونیک به بازدیدکنندگان ارائه می دهد.

مدیران این باغ به منظور برگزاری جشنواره های خود از ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک استفاده می کنند و همواره دلیل اینکار را نصب آسان، کیفیت نمایش و توانایی ویدئو پروژکتور های پاناسونیک در کار به مدت طولانی اعلام کرده اند.

گاوین کابرتسون مدیر بخش فنی این مجموعه برای نمایش، امسال قصد داشت از دیوار ساختمانی به نام "اهرام ثلاثه علم" استفاده کند که در قسمت جنوبی پارک قرار دارد. از ویژگی های این ساختمان حالت اریب 10 متری آن است. طراحی ساختمان به صورت پنج ضلعی و دو تکه ساخته شده است و در مجموع 16 زاویه در ساختمان وجود دارد. مهندس ارشد پاناسونیک در مورد سختی های کار نورپردازی روی این ساختمان می گوید "چند فاکتور چالش بر انگیز برای این طرح وجود داشت. شیب و انحنای روی دیوار این ساختمان، انجام نورپردازی را نسبت به حالت عادی سخت تر و متفاوت تر کرده بود."

استفاده از ویدئو پروژکتور پاناسونیک در نورپردازی باغ گیاه شناسی دنور طراحان شرکت پاناسونیک به کمک مسئولین باغ، ابتدا به اندازه گیری ساختمان و بررسی شرایط پرداخته تا تصمیم بگیرند کجا و چگونه باید ویدئو پروژکتور ها را نصب کنند. سپس با بررسی های انجام شده برای این نورپردازی لنز ET-D75LE 3-Chip DLPTM را انتخاب کردند.

گاوین کابرتسون در مورد نتیجه این نورپردازی می گوید: این نور پردازی تمام جشنواره را تحت تاثیر قرار داد و باعث افزایش در آمد ما از این جشنواره شد. همکاری ما با شرکت پاناسونیک، باعث شده تا ایده های جدیدی را بتوانیم پیاده سازی کنیم. با در اختیار داشتن ویدئو پروژکتور پاناسونیک و انعطاف پذیری ساختمان "اهرام ثلاثه علم" دست ما همیشه برای خلاقیت باز است.