اخبار سایت تجهیزات صوتی و تصویری پاناسونیک در موزه المپیک

تجهیزات صوتی و تصویری پاناسونیک در موزه المپیک

پاناسونیک به عنوان حامی رسمی بازی های المپیک ،روابط خود و کمیته بین المللی المپیک را با ارائه 150 دستگاه AV مختلف به موزه جدید المپیک در لوزان سوئیس ،گسترش داد.
این موزه بزرگترین آرشیو بازی های المپیک در جهان و یکی از مکانهای گردشگری لوزان است که هر ساله بیش از 200.000 بازدید کننده را به خود جذب می کند.
پاناسونیک حمایت خود را از رقابتهای المپیک در سال 1984 با تامین سیستم های صوتی و نمایشگرهای بزرگ برای ورزشگاه اصلی آغاز کرد و تاکنون توانسته رده ی محصولات خود را در این بازیها گسترش دهد.
فناوری های پاناسونیک نقش بسیار مؤثری در انتقال تصاویر ، صدا ها و شور و هیجان بازی ها به تماشاگران از طریق نمایشگر های بزرگ و سیستم های صوتی حرفه ای داشته و با تجهیزات پخش دیجیتال خود از طریق رادیو و تلویزیون این شور و هیجان را به مردم سراسر جهان نیز منتقل کرده و با ارائه جدیدترین محصولات خود موجب حصول اطمینان از پشتیبانی قوی از بزرگترین رویداد ورزشی جهان شده است.
در راه اندازی مجدد این موزه بیش از پنجاه ویدئو پروژکتور پاناسونیک، بیش از سی صفحه نمایش حرفه ای، پنج دوربین و بیش از سی دوربین امنیتی در سراسر نمایشگاه به کار برده شده است.

تجهیزات صوتی و تصویری پاناسونیک در موزه المپیک تجهیزات صوتی و تصویری پاناسونیک در موزه المپیک تجهیزات صوتی و تصویری پاناسونیک در موزه المپیک