اخبار سایت پاناسونیک برنده ی جایزه ی طلایIAUD 2013

پاناسونیک برنده ی جایزه ی طلایIAUD 2013

پاناسونیک به منظور بهبود کیفیت زندگی افراد مسن و افرادی که در بینایی مشکل دارند با ابتکاری جدید و با همکاری شرکت لوازم الکتریکی میتسوبیشی ، محصولات راهنمای صوتی تولید و با این محصول توانسته جایزه ی طلای انجمن بین المللی طراحی جهانی2013 را از آن خود کند.
این دومین سال متوالی است که پاناسونیک جایزه ی طلای IAUD را دریافت کرده است و همچنین برنده ی دو جایزه ی نقره برای راهنمای صوتی راه اندازی تلویزیون و فانوس های خورشیدی نیز شده است. علاوه بر این محصولات، شش محصول دیگر پاناسونیک نیز برای دریافت جایزه ی IAUD انتخاب شدند . پاناسونیک بیش ترین جایزه را تا به حال در IAUD کسب کرده است.
پاناسونیک و میتسوبیشی محصولات متعددی را مجهز به راهنمای صوتی، برای افرادی که مشکل کار کردن با دستگاه های الکتریکی دارند تولید کرده اند. برای مثال تلویزیون های هر دو برند به راهنمای صوتی تجهیز شده است و افرادی که در بینایی اختلال دارند هم می توانند از راهنمای صوتی جهت استفاده از این تلویزیون ها بهره ببرند. این راهنما نام کانال ، برنامه ی در حال مشاهده ، لیست برنامه ها و ... را برای کاربر خوانده و او را در انتخاب برنامه ی مورد نظر یاری می دهد.

پاناسونیک برنده ی جایزه ی طلایIAUD 2013 پاناسونیک برنده ی جایزه ی طلایIAUD 2013 پاناسونیک برنده ی جایزه ی طلایIAUD 2013

"شش محصول دیگر پاناسونیک که برای جایزه ی IAUD انتخاب شدند."

پاناسونیک برنده ی جایزه ی طلایIAUD 2013