اخبار سایت موزه پاناسونیک از مارس به روی بازدیدکنندگان باز خواهد شد تا ایده های کونوسوکه ماتسوشیتا برای نسل آینده را به نمایش بگذارد.

موزه پاناسونیک از مارس به روی بازدیدکنندگان باز خواهد شد تا ایده های کونوسوکه ماتسوشیتا برای نسل آینده را به نمایش بگذارد.

موزه پاناسونیک
اساکا، ژاپن – شرکت پاناسونیک به عنوان بخشی از جشن یک صدمین سالگرد تاسیس خود در 7 مارچ 1918، 7 مارچ 2018 موزه پاناسونیک را در اوساکا کادوما، کوداما شی افتتاح می کند؛ تا مسئولیتی که شرکت نسبت به جامعه قائل بوده است را به نمایش بگذارد. این موزه در 9 مارچ بعد از برگزاری جشن گشایش به روی عموم باز خواهد بود.

موزه پاناسونیک، بخش "کونوسوکه ماتسوشیتا" بازدیدکنندگان را با فلسفه و نوع نگاه موسس شرکت آشنا خواهد کرد. در سالن "نبوغ تولید" راهبرد منحصر به فرد شرکت پاناسونیک در تولید به نمایش در خواهد آمد و همچنین بخش "ساکورا هیربا" (سالن ساکوا) که در سال 2006 افتتاح شد نیز به همراه تمام بخش های جدید برای بازدید عموم آزاد خواهد بود.

شرکت پاناسونیک در راستای ادامه روند الهام بخش آقای کونوسوکه ماتسوشیتا در بهبود کیفیت سبک زندگی و پیشرفت جامعه، قصد دارد با همان دلسوزی و اشتیاق، اصول مدیریتی و همان چشم انداز تجاری موسس شرکت در راستای شعار "زندگی بهتر، جهان بهتر" قدم بگذارد.