اخبار سایت دوربین عکاسی مدل LUMIX GH5 یاسونگا اگیتا را به عنوان اولین ژاپنی که به تنهایی به قطب جنوب سفر کرده است پشتیبانی می کند.

دوربین عکاسی مدل LUMIX GH5 یاسونگا اگیتا را به عنوان اولین ژاپنی که به تنهایی به قطب جنوب سفر کرده است پشتیبانی می کند.

دوربین عکاسی مدل LUMIX GH5
توکیو، ژاپن – شرکت پاناسونیک با دوربین های LUMIX GH5 از کاوشگر قطب، آقای یاسونگا اگیتا اولین کاوشگر ژاپنی قطب جنوب، حمایت می کند تا با موفقیت سفر خود را پیاده و بدون پشتیبانی غذایی به جنوبگان به پایان برساند. این دوربین برای ضبط تصاویر و ویدئوهای این سفر مناسب است. به همین واسطه آقای اگیتا به عنوان سفیر LUMIX به این سفر می رود.

آقای اگیتا این سفر را به وقت محلی در 17 نوامبر 2017 آغاز کرد و 1126 کیلومتر سفر کرد تا 50 روز بعد در تاریخ 5 ژانویه 2018 به قطب جنوب رسید. ایشان اولین ژاپنی هستند که پیاده و بدون پشتیبانی به قطب جنوب می رود.

دوربین LUMIX GH5 علاوه بر توانایی عکس برداری با وضوح تصویر 6K، قابلیت تصویر برداری با کیفیت 4K را هم دارد. این دوربین پرچم دار دوربین های بدون آینه تک لنز دیجیتال مدل LUMIX است.

برای ضبط سفر، محیط زیست و اکوسیستم قطب جنوب به یک دوربین دیجیتال با کیفیت که قابلیت عکس برداری و فیلمبرداری را داشته باشد حیاتی است. در یک سفر عادی به قطب شمال یک دوربین عکاسی، یک دوربین فیلمبرداری، باطری اضافه برای هر کدام از آنها و لوازم جانبی لازم بود. سفر آقای اگیتا به قطب بدون پشتیبانی غذایی، شرایطی را ایجاب می کرد که می بایست سورتمه حدود 100 کیلوگرم باشد و بار اضافی در آن دردسر ساز می شد. بنابراین LUMIX GH5 انتخاب شد تا هم کیفیت تصاویر بالا باشد و هم مشکل اضافه وزن حل شود. این دوربین دارای قابلیت ضبط تصاویر و عکسبرداری های با کیفیت بالا است. از دیگر دلایل انتخاب این مدل تحمل دمای منفی 10 درجه است عکس های آقای اتیگا را از قطب در سایت زیر می توانید ببینید.


the LUMIX website