اخبار سایت LIVE @CES2018 - بررسی آخرین نوآوری های صنعتی توسط کارشناسان

LIVE @CES2018 - بررسی آخرین نوآوری های صنعتی توسط کارشناسان

آخرین نوآوری های صنعتی
نیوآرک، نیوجرسی، آمریکا - شرکت پاناسونیک - ارائه دهنده نوآوری های جامع در سطح بین المللی به شهرداری ها، تجار و مصرف کنندگان - Panasonic LIVE @CES را برگزار کرد. Panasonic LIVE @CES در 8 ژانویه آغاز به کار کرد که برنامه های آن شامل گفتگو های عمیق و پر محتوا با مدیران پاناسونیک و فیلم های اختصاصی است که هدف آن برجسته سازی فناورهای شرکت پاناسونیک در زمینه اینترنت، سرگرمی، انرژی پایدار و زنجیره یکپارچه تامین است.
با پیوستن به غرفه نمایشگاه CES افراد تاثیر گذاری همچون جان الیس کارشناس دیتا در صنعت خودرو سازی؛ سث لیتمن آکا نویسنده کتاب "زندگی سبز"؛ باب رابل عضو جامعه بر خط Sport Technie THE و شری هینیش کارشناس نوآوری در زنجیره مواد حضور داشتند.
ماری کیربی، کارشناس پرواز، موسس، ویراستار و منتشر کننده "دختر فراری شبکه" نیز به Panasonic CES پیوست و دیدگاه خود در مورد محصولات پاناسونیک در صنعت هوایی را ارائه کرد. همچنین در این دوره از CES، شرکت پاناسونیک ایوان کریستل کارشناس مدل تجاری B2B را به عنوان خبرنگار مجازی همراه خود داشت.
لورن سالاتا، مدیر بازاریابی و معاون بازاریابی B2B (تجارت به تجارت) در پاناسونیک آمریکای شمالی معتقد است : "نوآوری های پاناسونیک در زمینه اینترنت، تصور ما را از چگونه کار کردن و زندگی کردن عوض کرده است. پاناسونیک LIVE @CES کمک می کند تا نشان دهیم چگونه فناوری های پایدار ما الهام بخش و شگفت انگیز خواهند بود و چگونه در زندگی امروزه در شهرهای هوشمند، ورزشگاه های بزرگ، سیستم های حمل و نقل هوشمند و کارخانه های اتوماتیک کارایی خود را نشان خواهند داد".