اخبار سایت راهکارهای نمایشگرهای بزرگ پاناسونیک - لذت تماشای مسابقات

راهکارهای نمایشگرهای بزرگ پاناسونیک - لذت تماشای مسابقات

پاناسونیک ویدئو راهکار صفحه نمایش های بزرگ به کار گرفته در سالن ورزشی gold standard در امریکای شمالی برای بهبود تجربه تماشاگران از مشاهده ی این رقابت ها را منتشر کرد. دلیل مهم پاناسونیک از انتشار این ویدئو انتخاب شریک جهت همکاری برای ارائه راهکار به مکان هایی نظیر Indianapolis Motor Speedway, Churchill Downs و L.A. Live است.

بهبود تجربه و لذت تماشاگران از مشاهده ی مسابقه

جیم دویل، مدیر عامل شرکت راهکارهای سازمانی پاناسونیک که بخشی از پاناسونیک امریکای شمالی است توضیح داد در این ویدئو که پاناسونیک ساخته است یک راهکار سفارشی جامع برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد و چالش های ورزشگاه ها به منظور افزایش لذت تماشاگران، معرفی شده است : شور و هیجان از مشاهده ی این بازی ها در بین تماشاگران وجود دارد اما این به تنهایی کافی نیست. با وجود نمایشگرهای پاناسونیک علاوه بر تماشای این رویدادهای هیجان انگیز، آنها می توانند داده های همزمان، مصاحبه ها و مؤلفه های رسانه های اجتماعی را در حالی که روی نیمکت ورزشگاه نشسته اند به راحتی دنبال کنند. دلیل پاناسونیک همکاری با سالن ها و ورزشگاه های بزرگی است که به دنبال ایجاد یک تجربه جذاب و همه جانبه برای تماشاگران خود هستند، چرا که پاناسونیک تمام نیازها و چالش هایی که با آن روبرو هستند را درک و شناسایی کرده و به دنبال آن راهکارهای منحصر به فرد خود را ارائه می دهد.
راهکارهای پاناسونیک از لنز دوربین تا صفحه نمایش را در بر می گیرد. تصاویر پوشش داده شده توسط دوربین های حرفه ای پاناسونیک بر روی ویدئو بردهای پاناسونیک نمایش داده می شود و در این میان هر آنچه که وجود دارد نظیر سوئیچ ها، مانیتورها، تجهیزات اتاق کنترل، سیستم های امنیتی، ایجاد محتوا، مدیریت و نگهداری همه توسط پاناسونیک فراهم می شود. هیچ شرکتی نیست که بتواند یک بسته تکنولوژی جامع تر از پاناسونیک ارائه دهد.

راهکارهای صوتی تصویری در Indianapolis Motor Speedway

در مسابقات اتومبیلرانی ایندیاناپلیس که در بزرگترین محل برگزاری مسابقات ورزشی جهان در زمینی بیضی شکل به مساحت 2.5 مایل برگزار می شود پاناسونیک 20 ویدئو برد LED بزرگ خود که 98% تماشاگران را پوشش می دهد، نصب کرده است. علاوه بر این تجهیزات اتاق کنترل که داده های این ویدئو بردها را مدیریت می کند نیز توسط پاناسونیک تامین شده است.

بزرگترین نمایشگر 4K جهان* در Churchill Downs

Churchill Downs، محل برگزاری مسابقات اسب دوانی کنتاکی، یکی دیگر از سالن های gold-standard است که نیاز به حفظ تاریخ و امکانات آن وجود دارد. همچنین نیاز بود شرایطی فراهم شود تا 75000 تماشاگر آن بتوانند مسابقه را به خوبی مشاهده کنند. پاناسونیک بزرگترین ویدئو برد 4K جهان به عرض 171 فوت و بلندی 90 فوت همراه با مدرن ترین سیستم صوتی در این ورزشگاه نصب کرد. مسابقات اسب دوانی کنتاکی مهیج ترین و سریع ترین ورزش است که در دو دقیقه در ایالات متحده برگزار می شود.
* تا 23 آوریل 2014

راهکارهای نمایشگرهای بزرگ پاناسونیک در مجموعه رفاهی L.A. Live

کار در L.A. Live و مرکز STAPLES اقدام مهمی برای پاناسونیک محسوب می شد. در این مکان ها از راهکارهای جامع پاناسونیک نظیر نمایشگرهای بزرگ، ویدئو پروژکتور، سیستم های امنیتی، سیستم POS و تلویزیون استفاده شد.
راشل سیلور، معاون ارشد مشارکت فعال این شرکت گفت : "ما به دنبال یک شریک فناوری نه تنها در بخش سخت افزار بلکه در قسمت سرویس و خدمات که به ما در این مسیر کمک کند هستیم."