اخبار سایت استودیو آشپزی پاناسونیک آشپز درون شما را بیدار می کند !

استودیو آشپزی پاناسونیک آشپز درون شما را بیدار می کند !

در 7 جولای 2015 پاناسونیک مالزی، استودیوی آشپزی خود را که به طیف گسترده ای از لوازم آشپزخانه پاناسونیک مجهز است معرفی کرد، این استودیو با هدف بهبود سطح مشتریان در تهیه غذا و روند آشپزی ایجاد شده است. این استودیو که در کوالالامپور واقع شده است جهت آشنایی با نحوه کار لوازم آشپزخانه پاناسونیک از طریق نمایش آشپزی و برگزاری کلاس های آموزشی توسط سرآشپزها، بر روی عموم باز می باشد.

جلسات آشپزی با موضوعات مختلف در ماه جولای با Raya Delights شروع شده و در ماه آگوست با دسرهای سراسر جهان ادامه و در نهایت در ماه سپتامبر با آموزش غذاهای سالم و آسان به پایان خواهد رسید. مراجعان می توانند در این کلاسها یکی از اعضای خانواده را به همراه خود بیاورند.

استودیو آشپزی پاناسونیک در صدر کارهای خود به توسعه دستورالعمل های محلی مانند پخت نان میلو با استفاده از نان پز پاناسونیک می پردازد.

در این مراسم آشپز Fazley Yaakob، سفیر آشپزی پاناسونیک و برنده ی جایزه ی سرآشپز 2012 مالزی، تجربیات خود را در زمینه تهیه و آماده سازی غذای سالم مانند نان کیما (نان گوشت بره با سس گوجه فرنگی و نعنا) با استفاده از پلوپز، آب میوه گیری و مایکروویو پاناسونیک در اختیار مراجعه کنندگان قرار داد. خوراکی ها با بستنی تمشک که با استفاده از آبمیوه گیری و مخلوط کن تهیه شده بود، تکمیل گشت.

این سرآشپز معروف همچنین مراجعه کنندگان را با نحوه پخت غذاهای محلی دیگر با استفاده از لوازم آشپزخانه پاناسونیک آشنا نمود. به عنوان مثال مخلوط یخ خشک و تهیه پودر و ترکیب با شربت برای تهیه بستنی تمشک و تنظیمات برق پلوپز IH برای تهیه نان و ...

آشنایی با سه لوازم خانگی جدید پاناسونیک

پلوپز IH (مدل SR-HB184)

این پلوپز دارای 5 لایه IH برای انجام عملیات پخت در حرارت بالاتر و قوی تر 1400 وات بوده و با استفاده از این فناوری برنج در دمای مناسب به سرعت پخته می شود.

آبمیوه گیری با دور آهسته (MJ-L500)

این آبمیوه گیری قادر است با سرعت کم آب میوه ها را با حفظ مواد مغذی آن تولید کند. این دستگاه با سرعت کم چرخیده، در نتیجه مواد مغذی میوه ها در اثر گرمای تولید شده به دلیل اصطکاک از بین نخواهد رفت. این روشی بسیار کارآمد در حفظ مواد مغذی میوه هاست.

مخلوط کن (MX-GX1581)

تیغه تیتانیوم این مخلوط کن موجب عملکرد بالای این مخلوط کن شده و کار خرد کردن یخ در آن به راحتی انجام می شود.
پاناسونیک امیدوار است این استودیو در محیطی دوستانه به ارائه آموزش های لازم به مشتریان بپردازد تا مشتریان یاد بگیرند که چگونه با استفاده از لوازم آشپزخانه ی پاناسونیک غذاهای سالم، خوشمزه و آسان بپزند.