اخبار سایت ارتقاء کیفیت پخش مسابقات اتومبیلرانی برای طرفداران با نصب 20 ویدئو برد LED جدید پاناسونیک

ارتقاء کیفیت پخش مسابقات اتومبیلرانی برای طرفداران با نصب 20 ویدئو برد LED جدید پاناسونیک

ویدئو برد LED جدید پاناسونیک

ایندیاناپلیس - امریکا; طرفداران مسابقات اتومبیلرانی ایندیاناپلیس سرعت باورنکردنی را در نود و نهمین دوره مسابقات ایندی 500، از طریق 20 ویدئو برد LED پاناسونیک که به تازگی در ورزشگاه نصب شده بود، از نزدیک تجربه کردند.
صفحه نمایش بزرگتر، روشنتر و دقیق تر، تصاویر را به صورت زنده و همزمان و با وضوحی مشابه گیرنده های خانگی، برای هزاران بیننده که بزرگترین رقابت اتومبیلرانی را مشاهده می کردند، پخش می کرد.
ایندیاناپلیس، پاناسونیک را برای ساخت شبکه ای از آخرین نسل ویدئو برد که در سراسر زمین بیضی شکل 2.5 مایلی در مقابل تماشاگران قرار می گرفت، انتخاب کرد. پاناسونیک یک سری از نمایشگرهای LED شبکه ی خود را در ابعاد کلی 11.540 فوت مربع که ابعادی بیش از دو برابر بردهای قبلی داشتند را در آن ورزشگاه نصب نمود. مهندسان پاناسونیک فناوری شمارش پیکسل 10mm را در بسیاری از نمایشگرهای خود گنجانده اند که به آنها ویدئوبرد گفته شده و موجب نمایش تعداد پیکسل بیشتر در نمایشگرها می شود.
داگ بولز رئیس مسابقات ایندیاناپلیس گفت : "تمرکز ما بر روی حفظ سنت و میراث رقابت های اتومبیلرانی ایندیاناپلیس بوده، در حالی که به دنبال پیداکردن راه حل های خلاقانه با استفاده از آخرین فناوری ها در جهت ایجاد یک تجربه همه جانبه برای طرفداران نیز خواهیم بود. استفاده از تکنولوژی پیشرفته و آخرین و مدرن ترین متدها، مواد اولیه و دانش های توسعه در اتاق فرمان تولید ویدئو و نمایشگرهای LED دیجیتال، توانایی ما را برای دستیابی به تعداد تماشاگران بیشتر و ارتقاء شور و اشتیاق آنها و ارتباط قوی تر بین طرفداران و مسابقات در حال برگزاری، بهبود بخشیده است."
ایندیاناپلیس محل برگزاری مسابقات ورزشی با بالاترین ظرفیت در سراسر دنیاست. نمایشگرهای دیجیتال پاناسونیک به میزان قابل توجهی بزرگتر، روشن تر و دارای تصاویر رنگی دقیق تر بوده و می توانند تصاویر متحرک HD، تصاویر و گرافیک های سه بعدی را پخش نمایند. در پیچ 1 و 4 و بالای محل سوخت گیری، نمایشگرها در ابعادی بیش از سه و نیم برابر بردهای قبلی بوده و بردهای بالای مدیا سنتر و جنوب محل سوخت گیری چهار برابر بردهای قبل می باشند. قابلیت های پیشرفته ی سیستم، امکان پخش زنده و همزمان این رقابت ها را به منظور آگاه سازی و سرگرم کردن طرفداران، فراهم کرده است.
علاوه بر تصاویر متحرک، تصاویر مالتی اسکرین، بازپخش تصاویر، مدیاهای اجتماعی و تصاویر با زوایای بسته، طرفداران نیز اطلاعات آپدیت شده را از صدها نقطه داده ی مسابقه مانند سرعت، RPM، فشار تایر، دریچه کنترل جریان سوخت، وضعیت روغن، شمارنده پیچ و موقعیت راهنما را دریافت می کنند. (نزدیک تر کردن طرفداران به ریزترین جریانات مسابقه)
جیم دویل رئیس شرکت راهکارهای سازمانی پاناسونیک اظهار داشت : "یکی از جنبه های کلیدی این پروژه هماهنگ سازی کلیه ی محتواها - داده، گرافیک و تصاویر - برای ارائه یک راهکار با وضوح بی همتا و ظرفیت اجرای توابع و عملکرد چندگانه، به صورت یکپارچه بوده است. ما از نزدیک با ایندیاناپلیس برای طراحی راهکارهای فناوری یکپارچه و برتر نسبت به موارد مشابه، همکاری کرده و علاوه بر خلق تجربه جدید برای طرفداران، تقاضای مشارکت اسپانسرها و به دنبال آن بهتر دیده شدن آنها و رشد در آمد حاصل را نیز افزایش داده ایم.
راهکارهای سازمانی پاناسونیک برخی از بزرگترین ویدئو بردهای LED کیفیت بالای خود را در سراسر جهان نصب کرده است. پروژه های گوناگونی مانند دستیابی به رکورد جهانی گینس برای نمایشگر Big Hoss TV خود که در مسابقات اتومبیلرانی تگزاس و شارلوت به کار گرفته شد و بزرگترین ویدئو برد در جهان در زمان ساخت خود یعنی در سال 2011 بود، مسابقات Louden، Homestead-miami و سونوما از دیگر رقابت هایی هستند که از نمایشگرهای پاناسونیک برای پخش مسابقات خود استفاده کرده بودند.