iptv پخش محتوای درخواستی
IconArrow پخش محتوای درخواستی

پخش محتوای درخواستی

سیستم "پخش محتوای درخواستی" قادر به ارائه سرویس هایی نظیر پخش زنده، پخش درخواستی ویدئو، موسیقی، سرویس های ارزش افزوده و محلی می باشد.
سرویس هایی که به عنوان سرویس‌های ارزش افزوده‌ای و محلی در این سیستم پیاده سازی شده اند شامل تبلیغات، فیدهای خبری، ارسال و دریافت پیام، اطلاعات قیمت ارز، اعلام وضعیت آب و هوا، اطلاعات شهری و هتل و اوقات شرعی بوده که قابلیت افزودن سرویس‌های درخواستی و مورد نیاز دیگر نیز به آن وجود دارد.
کاربران می توانند از طرق مختلف مانند ستاب‌باکس، مرورگر وب، کلاینت کامپیوتری و یا برنامه اندرویدی وارد سیستم شده و تنظیمات مورد نظر خود از قبیل انتخاب زبان را انجام دهند.
این سیستم دارای نرم‌افزار مدیریتی جامعی برای تعریف چندین کاربر، مدیریت نمایه ها، کنترل دسترسی کاربران و اعمال سیاست های خاص بر روی محتوای قابل مشاهده برای آنان، اضافه نمودن محتوای جدید، دسته‌بندی محتوا‌ها، تعیین سطح دسترسی کاربران بوده که از طریق واسط وب قابل دسترسی است. همچنین بر اساس آمار بازدید محتواهای موجود و فیدبک‌های گرفته شده از کاربران آن‌ها را امتیازدهی کرده و محتواهای مناسب برای مشاهده را به کاربران پیشنهاد می‌دهد. در کنار سیستم مدیریت دسترسی، مدیریت صورت‌حساب نیز صورت می‌گیرد و محتواهای مشاهده شده توسط هر کاربر و هزینه سرویس‌های استفاده شده محاسبه و نگهداری می‌شود و در هر زمان برای کاربر قابل مشاهده است.
این سیستم قابلیت استفاده در مقیاس شبکه داخلی کنترل شده را داشته و به راحتی در شبکه داخلی سازمان‌ها، هتل‌ها و بیمارستان‌ها قابل نصب و استفاده است، همچنین با همکاری سرویس‌دهندگان اینترنتی و بهره‌گیری از امکانات شبکه‌ای آنان، قابلیت استفاده بر بستر اینترنت را نیز دارد.
سخت‌افزارهای مورد نیاز در این سرور شامل سرور‌های میان‌افزار و سرورهای پخش کننده هستند که بنا به نیاز مشتری می‌توانند به صورت سرور سخت‌افزاری و یا ماشین مجازی ارائه شوند. این سیستم امکان استفاده از فضای حافظه تحت شبکه برای نگهداری محتواها را دارد.

دیاگرام


پخش محتوای درخواستی

پخش محتوای درخواستی
سیستم IPTV

سیستم IPTV هتلی

پخش اینترنتی محتوای زنده

سیستم پخش زنده تلویزیون

رایانما

سیستم ضبط تلویزیونی

مولد تصویر موزائیکی

پخش روی Access point

پخش روی اینترنت OTT


گواهی نامهگواهی نامه