دستگاه فکس لیزری پاناسونیک دستگاه فکس لیزری مدل KX-MB2030

دستگاه فکس لیزری

دستگاه فکس لیزری مدل KX-MB2030

دستگاه فکس لیزری مدل KX-MB2030

COM_DJCATALOG_PRODUER: پاناسونیک
با قابلیت چند کاره بودن فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030 چندین دستگاه مجزا شامل پرینتر، اسکنر، کپی و فکس در یک دستگاه برای شما فراهم بوده و لازم است تنها نحوه ی استفاده از یک دستگاه را بیاموزید. با استفاده از دستگاه فکس KX-MB2030 در دفتر کار خود کارهایی که قبلاً مجبور بودید با چندین دستگاه مختلف و به صورت جداگانه انجام دهید با جمع شدن در یک دستگاه برای شما راحت تر شده و بدون نیاز به تجهیزات دیگر از اشغال فضای اضافی نیز جلوگیری می کند.
این دستگاه با سرعت چاپ 24برگ در دقیقه شما را در انجام سریع تر امور یاری داده و با امکان پیش نمایش فایل ها قبل از پرینت به شما اجازه می دهد سربرگ، پاورقی و برگه سفید به اسناد خودتان اضافه کنید.
با اتصال این دستگاه به شبکه، از طریق PC، فکس دریافتی برای شما نمایش داده شده و به شما این امکان را می دهد تا آن را چاپ، ذخیره یا از حافظه پاک کنید. بدین ترتیب از چاپ خودکار فکس های ناخواسته و به هدر رفتن کاغذ جلوگیری می شود.
این مدل با امکان N-in-1 Printing، در مواقعی که لازم نیست جزئیات اطلاعات هر صفحه را ببینید و فقط به یک نمای کلی از آنها احتیاج دارید 2،4،8 و یا 16 صفحه را در یک صفحه برای شما چاپ می کند. در کنار این قابلیت هنگام چاپ تصاویر بزرگ نیز با استفاده از Poster Printing می توانید قطعات مختلف تصویر را در صفحات جداگانه چاپ گرفته و سپس به هم مونتاژ نمائید.
شما می توانید اطلاعات اسکن شده خود را به یک PC داخل شبکه ارسال و فرمت دلخواه خود را انتخاب نمائید (JPEG,TIFF,PDF,BMP). قابلیت اسکن رنگی و ارسال خودکار آن به دسکتاپ، ایمیل، FTP سرور و پوشه به اشتراک گذاشته شده در شبکه نیز وجود دارد. همچنین نرم افزار Readiris 7 OCR می تواند متون شما را به متن قابل ویرایش و یا یک فایل PDF تبدیل کند.
دستگاه فکس KX-MB2030 پاسخگوی نیاز 30 کامپیوتر در بستر شبکه بوده و شما می توانید با توجه به آی پی کاربران دسترسی آنها را محدود کنید که با توجه به تاکید بیزینس امروزی به امنیت اطلاعات، این امر یک امتیاز برای دستگاه فکس محسوب می شود. تمامی تنظیمات را می توانید با اتصال از طریق LAN بر روی دستگاه انجام دهید بدون اینکه نیاز به بلند شدن از پشت میز خود داشته باشید.

ویژگی های دستگاه فکس پاناسونیک مدلKX-MB2030 :
-    صفحه نمایش LCD دو خطی
-    حجم حافظه 32 MB
-    محفظه کاغذ 250 برگی
-    سرعت چاپ 24 صفحه در دقیقه
-    وضوح چاپ 600.600 dpi
-    قابلیت ارسال اسکن رنگی به PC، ایمیل،FTP سرور و SMB
-    تغذیه خودکار 20 برگی
-    سرعت ارسال فکس 33.6 kbps
-    دفترچه تلفن 100شماره ای
-    امکان شماره گیری سریع (6 شماره)
-    قابلیت اتصال به PC از طریق پورت USB
-    قابلیت اتصال به شبکه از طریق پورت LAN

مواد مصرفی :
تونر کارتریج KX-FAT411 (ا2000 برگ)
درام کارتریج KX-FAD412 (ا6000 برگ)
کاتالوگ فکس پاناسونیک
کاتالوگ فکس پاناسونیک مدل KX-MB2030


مدل های مرتبط :
فکس پاناسونیک مدل KX-MB2025

مدل های مشابه :
فکس پاناسونیک مدل KX-MB3150
فکس پاناسونیک مدل KX-MB3020

ساخت مالزی